Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha vannak olyan kollégáim,...

Ha vannak olyan kollégáim, akikkel nem tudok miről beszélgetni, az az én hibám? Unalmas vagyol? Vagy ez mindenkivel előfordul?

Figyelt kérdés
2018. jún. 19. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem a tiéd, nekem is vannak, voltak és lesznek is, különbözőek vagyunk, nálunk is mindig ezekről beszélnek ez engem sem érdekel, de viszont 2-3 emberrel én is tudok beszélgetni rendesen mondjuk ebből az egyik néha el kezdi mondani hogy ilyen olyan játékkal játszik szóval félig kocka na ott én 1-2 percig el tudom viselni de aztán csak azt mondom neki f.asza gyerek vagy de beszéljünk inkább a nőkről erről álltalában nem nagyon akar beszélni és inkább fel adja és ott hagy szóval leginkább csak 2 emberrel szoktam beszélgetni.


20F

2018. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem jövök be neki én sem, más típusú nőket szeret, olyat, mint van neki. Tehát ez kizárva. Arra gondoltam, inkább a jellemében keresendő a hiba...
2018. jún. 21. 07:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!