Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem vesznek fel sehová...

Miért nem vesznek fel sehová ápolóként?

Figyelt kérdés
Megvan a papírom, méghozzá kitűnővel végeztem az ápolóit. Helyettem megint egy ki nem mondom mit vettek fel, beadtam vagy 40 helyre a jelentkezésemet, nővérszállót meg nem akarnak biztosítani, inkább lepasszolnak, hiába vannak meg a képességeim (jól kommunikálok, empátia, ügyesség, kitartóság). Már arra is gondoltam, hogy fiatal vagyok és attól félnek, hogy ha felvesznek egyből elmegyek szülni. Akkor mi értelme volt kitanulni az ápolói szakmát, elmehettem volna a c- típusúakhoz ennyi erővel, aminek nincs meg még a nyolc se!
2018. júl. 18. 06:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Orvosként dolgozom, szinte mindenhol az országban iszonyatos ápolóhiány van. Szóval nem teljesen értem a kérdést. Szerintem valami nagyon nagy gáz lehet veled a személyes találkozókon kérdező, ha nem akarnak felvenni. Ami meg a nővérszállókat illeti, van olyan, hogy várni kell a helyre, de amikor én nővérszállón akartam lakni, akkor ez megoldható volt mindenhol, és a nővérek se panaszkodtak soha, hogy nem tudnak beköltözni.


Szóval kénytelen vagyok támogatni azt a kijelentést, hogy kamu kérdés, vagy valami óriási probléma van a személyiségeddel.

2018. júl. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Már hogy ne vennének fel sehova? Anyukám is ápolóként dolgozik, és már a kórház megszüntetéséről is szó volt az ápoló-hiány miatt.

Lehet, hogy rossz helyekre jelentkeztél, de szerintem máshol is ez a helyzet.

2018. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy elég fideszes a hazához. Menj külföldre!
2018. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

"óriási probléma van a személyiségeddel."


Jelentkezz beteghordónak, műtőssegédnek akkor, ne félj az ilyen lusta férfiatlan munkára talán te is jó lennél.

2018. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerelni, gyárba dolgozni, földeken dolgozni, bányába, azt one nuku, csak lógatni, meg verni a ..szt.*
2018. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!