Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek valaha visszakapom...

Szerintetek valaha visszakapom még a pénzemet munkatársamtól?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kölcsönkért 15.000 ft-ot én pedig adtam neki. Egyrészt megsajnáltam mert van 3 gyereke és arra kért, hogy tudjon nekik enni venni meg, hogy tudjon áramot venni. (ő feltöltős áramot használ). Másrészt jószívű vagyok és szeretek segíteni az embereken.

Az évben már mondtam neki, hogy kellene vissza a pénz de mindig csak ígérgetett, hogy ekkor meg akkor adja vissza. Én az elején még el is hittem, hogy x dátumkor visszaadja de amikor már sokadszorra eljátszotta ezt akkor kezdtem lemondani róla, hogy sosem látom viszont.

Érdekes, hogy másoknak vissza tudja adni ha kölcsönkér nekem pedig nem..Részletekben is ideadhatná nem kellene egyben.


26/N


2018. júl. 28. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Adj hálát az égieknek, hogy ennyivel megúsztad. Én a naívságom és a jószívűségem miatt majdnem az utcára kerültem, kiforgattak szinte mindenemből, rohadt mocsok emberek vannak.
2018. júl. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem fogja visszaadni. Max próbálkozz be azzal, hogy azt mondod neki, feljelented ha hónap végéig nem adja oda.
2018. aug. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!