Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a munkatársa...

Mit csináljak, ha a munkatársam hallott kakilni?

Figyelt kérdés

Nem voltam gusztustalanul rotyogós, sem büdi, de muszáj volt tegnap, mert már nagyon kellett sajnos (soha nem szoktam munkahelyen egyébként). Azt hittem, egyedül vagyok a mosdóba, ezért kakkantottam egyet, majd miután kijöttem a fülkéből kezdett el arrébb másik fülkében valaki szöszmötölni. Nem tudom, ki volt, de szerintem ő tudja, hogy én ki vagyok (köhögtem).

Rettentő kínos, nem is tudom ki volt bent úgy érzem elsüllyedek.


2018. aug. 2. 08:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot esnél a szememembe , pföööjjjj.
2018. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Mindenki jár vécére, és mindenkinek van, hogy nagyon sürgős. Aki ezen fenn akad, az megragadt egy három éves szintjén és nem érdemes foglalkozni vele.
2018. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%

Hány èves vagy, 15?

Ez egy termèszetes dolog, valószínűleg nem fogja senkinek kikürtölni, hogy hallott tèged szarni.

2018. aug. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
96%

A kérdező szerint tilos a munkahelyen szarni :D

Anyám, de beteg emberek vannak.

2018. aug. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
17%
Remélem, rajtam kívül más is jelentette a kérdést.
2018. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi hangosan bejelentjük egymásnak, ha elmegyünk vécére. Így a többiek lehetőség szerint nem jönnek be arra a három percre, és békében Candy Crushozhatok miközben fektetem a kábelt, ellenben mindenki tudja, hogy ki hányszor kakkantott aznap.
2018. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
92%
Nincs ebbe semmi.Én az első nap toltam egy jókora kábelt... :D Mindennap szoktam,van hogy napi 3-szor is. :D Ott legalább nyugi is van. - egy Mérnök
2018. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, engem is, és?? kollégákkal mentem kakilni egy konténerbe volt a wc egymás után, olyan volt mint ha egymás mögött ülnénk a buszon vagy a hajón én ültem elől ezért a mögöttem lévő ki is találta hogy én vagyok a kapitány, aki mögött ült ő volt a másod tiszt, mi halkan adtuk ki aránylag magunkból aki a legvégén ült ő adtak a hangokat ezért ő ilyen dudás volt :-D
2018. aug. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek ez nem probléma, el sem tudja képzelni, milyen frusztráló dolog. Én is ilyen vagyok, nem merem sehol sem sz..ni, csak otthon, és csak akkor, ha mindenki a lakás legtávolabbi pontján van. Pedig tudom, hogy mindenki kulázik, és senkit sem érdekel a másik nagydolga, de mégsem megy máshogy. Sz.r ügy, szó szerint.
2018. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Utolsó nem egészséges vissza tartani, ismerek olyan embereket akik a munkályukból ki folyólag nem bírtak wc-re járni, na most ha nem adod ki magadból amikor a természet kívánja akkor, abból egy idő után le rakódnak ki darabkák és el kezdesz hízni, na most aki azt mondja hogy hülyeséget írtam annak egészségére, több emberrel beszéltem és mindnél ugyan ez volt.
2018. aug. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!