Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha a munkatársa...

Mit csináljak, ha a munkatársam hallott kakilni?

Figyelt kérdés

Nem voltam gusztustalanul rotyogós, sem büdi, de muszáj volt tegnap, mert már nagyon kellett sajnos (soha nem szoktam munkahelyen egyébként). Azt hittem, egyedül vagyok a mosdóba, ezért kakkantottam egyet, majd miután kijöttem a fülkéből kezdett el arrébb másik fülkében valaki szöszmötölni. Nem tudom, ki volt, de szerintem ő tudja, hogy én ki vagyok (köhögtem).

Rettentő kínos, nem is tudom ki volt bent úgy érzem elsüllyedek.


2018. aug. 2. 08:03
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Atya ég! Mi ebben a kínos?!

Gondolod egyébként nem tudják, hogy szoktál szarni, hanem ezt hiszik, hogy te elpárologtatod? Teljesen természetes biológiai folyamat. Gondolom levegőt venni, tüsszenteni, köhögni is hallottak már. Az nem zavar, nem kínos?

Én szinte minden nap a munkahelyemen kakkantok, mert mindig déleléőtt 10 körül kell. Nem tartogatom este 6-ig, hogy hazacipeljem. Nyilván engem is láttak már bemenni a wc-re és én is láttam másokat. Nem szoktunk azon filózni és fantáziálgatni, hogy vajon mit csinálhat odabent a másik. A wc-nek ez a funkciója. Mindenki szarik, még ha te épp nem is látod, hallod, akkor is.

2018. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!