Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan munkahely a gyárakon...

BlackWolf0128 kérdése:

Van olyan munkahely a gyárakon kívül, ahol tolerálják a piercingeket? Okoskodó piercingszűzek kíméljenek.

Figyelt kérdés
Dolgozni szeretnék, pályakezdő lennék.De mivel ez a világ a külsőségekre épül, elég korlátozottak a lehetőségeim (szerintem). Esetleg tudtok mondani olyan helyet/helyeket ahol nem a külső a lényeg hanem a teljesítmény? A kérdés olyanoknak szól, akiknek látható helyen van egy vagy több piercing. Arra nem vagyok kíváncsi, hogy Így jártál minek rontod el magad bla bla bla...

2018. aug. 4. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%
Könyvelő vagyok, igaz, csak a fülem van telelyukasztva, helix, forward helix, tragus plusz egy sor fülbevaló. A hajam van, hogy rózsaszín, kék, barack, senkit nem zavar.
2018. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#11 Jól hangzik :D
2018. aug. 4. 12:24
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy barátnőm, akinek kék , zöld, rózsaszín és még ki tudja milyen színű haja van (ezek a színek egyszerre), sok piercing és még több tetoválás van rajta. Ő egy laborban dolgozik.


Egy ismerősöm informatikusként dolgozik és neki is sok piercingje és fültágítója van, senkit se zavar náluk.


Engem se zavarna a munkahelyemen egy ilyen kolléga (vagy beosztott), habár nekem nem tetszik, de ez az ő egyéni ízlése, amíg ápolt hol érdekeljen, hogy milyen a külsője. Szerintem csak olyan helyen tiltják (jogosan), ahol veszélyes, mert beakadhat egy mozgó alkatrészbe, meg esetleg egy elit, Michelin csillagos étteremben nem lehetsz így felszolgáló. A világ egyre inkább elfogadóvá válik ilyen szinten is.

2018. aug. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13 Ez biztató,köszi :D
2018. aug. 4. 12:34
 15/20 anonim ***** válasza:
40%

és mégis milyen területen vagy pályakezdő?

Egy normális gyárban bukta, mert balesetveszélyes. Nálunk pl. a műköröm mérete is szabályozva van, nem véletlenül, volt ilyen baleset...

Az ízlés egy dolog, dolgozott punk gyerek nálunk 30 cm taréjjal is... Amíg a balesetvédelmi előírásoknak megfelel, kutyát nem érdekli, hogy valaki mennyire ízléstelenül jelenik meg, amíg nem kell külső partnereknek mutogatni az illetőt, vagy éppen nem ápolatlan.

2018. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Vezető mérnök vagyok: tetkó, piercing, szines haj
2018. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Metionin ***** válasza:
100%
Van egy csomó. Piercinges ismerőseim között van nyomdász, ápoló, 2 könyvelő, 2-3 informatikus, postai dolgozó, aerobik edző, laboros, 2 ruhabolti eladó. Plusz egy csomó üzletben látok piercinges eladót, meg fodrászt, ügyfélszolgálatost is szoktam. Én tetkókkal és színes hajjal tanár vagyok de piercing tekintetében nekem csak egy tragusom van :D
2018. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Vállalkozó vagyok, saját céggel. Szerinted mennyire szólnak meg az alkalmazottaim a piercingek meg a telikaros tetkóim miatt ? :)
2018. aug. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
A tesómnak fültágítója meg több tetoválása van (mondjuk azok elég jól takarhatóak) van, ő ápoló.
2018. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A hozzászólásokat olvasva visszatért az önbizalmam, köszi mindenkinek :D
2018. aug. 4. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!