Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri így kimmeni Svájcba,...

Megéri így kimmeni Svájcba, hátrahagyva az otthonom, barátnőm, eddigi életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy nagyon komoly döntés előtt állok most.


Az a helyzet hogy megkerestek a Google-tol hogy szeretnék-e náluk dolgozni a Zürichben található irodájukban. Az interjúk nagy részén sikeresen átmentem. Még egy van hátra és ha az is sikerül akkor talán kapok ajánlatot és akkor kellene dönteni hogy elfogadom-e vagy sem.

Valahol úgy érzem, hogy hatalmas lépés lenne az informatikai karrieremben egy ekkora vállalatnál dolgozni,

és a fizetés is nagyon jó (CHF 133.500/év = 115.760 EUR/év = 37.204.852 Ft/ év)

ez havonta: 2.786.880 Ft bruttó fizetés


Ehhez hozzá jön hogy Zürich (Svájc egy nagyon drága város) és ugye ezért a fizetésért fel kell rúgnom teljesen az eddigi életem: itt kell hagynom a családom, barátokat és egyedül kellene kimennem egy teljesen idegen országba ahol eleinte nem lenne senkim és még a nyelvet sem beszélem, csak az angolt.


Esetleg itt a fórumon van olyan aki Svájcban, akár Zürichben él és meg tudná mondani hogy kb milyen összegből lehetne kényelmesen megélni és mennyit lehetne félrerakni havonta.


Igazából csak ezért mennék, a fizetésért, érdekes lenne egy másik országban élni és kihívás lenne számomra. Csak valahogy mégis nehéz meghoznom a döntést hogy elhagyjam az otthonom vagy sem, ki tudja nem érezném ott jól magam, de ezt előre nem tudhatom.



2018. aug. 5. 08:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Valószínű hogy elfogadom az ajánlatot amennyiben összejön.

A többi majd kialakul magától.


Köszönöm a biztató szavakat nektek! :)

2018. aug. 5. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!