Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen rossz tapasztalod van...

Milyen rossz tapasztalod van a kasszásokkal a közelmúltból?

Figyelt kérdés

Feltételezem a munkaerőhiány miatt is lehet, de egyre több a konfliktusom pénztárosokkal.

Ami érdekes, hogy szinte csak azokkal, akiket nemrég vettek fel, és kisboltokban.


-kevesebbet adott vissza, majd mikor jeleztem, semmi bocsánat, vagy vmi

-1000esből sem tudod visszaadni, majd mikor szólok, h nincs elég apróm, pofákat vág, nem köszön



2018. aug. 14. 13:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

# 9/10

azért mellébeszélésből te sem vagy gyenge:


„nem azért megyek boltba, hogy jópofáskodjanak velem”


hol írtam olyat, h elvárom h jópofáskodjanak velem? bunkóság és jópofáskodás között nincs semmi, mondjuk kulturált, udvarias viselkedés?


„hogy az utolsó órájában nincs toppon szerencsétlen eladó,”


olyat sem írt senki, h az utolsó órájában. reggel 6-7 körül szoktam bemenni, és már akkor is bunkók.


„hanem az egyre több bunkó ember tömegek miatt is lehet”


imádom azt kifogást is. nos ha ennyire nehezen viseli a bunkó embereket, el lehet ám menni máshova is dolgozni. ja h egész életében kasszás volt, és se diploma, se nyelvtudás? úgy tényleg marad a kassza, vagy gyár.


„Vagy vannak azok a jópofa bankkártyátok, használjátok azt, ha szerencsétlen nem tud visszaadni.”


megint nem sikerült értelmezned. a hangsúly azon volt, h elvárta h apróban fizessek, de mivel nem volt nálam elég, BUNKÓSKODOTT. és ti (te és más kasszás, boltvezető) baromira el vagytok tájolva. kabaré, h 10ből 8x nem tudnak ezresből visszaadni, mikor kb. 600 ft-ot fizetek.

persze, udvariasan meg lehet kérni, h adjak aprót, ha van (szoktam is, múltkor még 10esekben is fizettem), de majd biztos én mint vásárló, felkészülök apróval, úgy megyek boltba :DD hol éltek ti.


egyébként meg csak zárójelben jegyzem meg: a legtöbb kisbolt haldoklik, nálunk is már a nyitvatartási időt is csökkentették, szóval a helyetekben összekapnám magam, és végtelenül kedves lennék, hátha meg tudjátok tartani a maradék vevőiteket és elvergődtök még 5-6 évig.

2018. aug. 14. 17:31
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Már attól falra mászok, hogy olvaslak ember!

Szeretem az ilyet mikor egyesek felsőbbrendűnek érzik magukat csak mert öltönyt viselnek..

2018. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

"BUNKÓSKODOTT"


Szerintem az nem az apró hiányának, hanem a személyiségednek szólt. Ami az írásodból lejön az se gyenge, gondolom élőben mégjobban olyan a kisugárzásod, hogy ezt a viselkedést váltod ki.

2018. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

persze, a kisugárzásomnak, egyre jobb :D


odamegyek a kasszához, köszönök, h jó reggelt, vissza se köszön, messziről látszik, h mogorva..aztán bunkó, mert épp nincs nálam apró.


mi lenne a legegyszerűbb magyarázat? az, h feltehetően egy bunkó proli..

de nem, hanem azért van, a kisugárzásom miatt :D


aztatrohadt..

de a legjobb válasz az volt, h ha kedves vagyok és mosolygok, akkor nyert ügyem van!


ezeket ti komolyan elhiszitek? mert ugye olyan még véletlenül sincs, h egy kasszás csak úgy bunkó, az kizárt ebben az országban, az agyam eldobom...


és akkor csodálkozunk a választási eredményen: ennyi naiv, ostob@ embert...

2018. aug. 14. 20:24
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem vagyunk ostobábbak annál, aki azon elkezd parádézni, hogy másnak nem az a véleménye, mint neki. Mostantól rendelj neten mindent, akkor nem kell a vegyülnöd velünk, halandókkal...
2018. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Eladokent ugy gondolom, tobb a bunko vasarlo, mint dolgozo. A legkakibb napomon is ugy koszontem a vasarlot, hogy vigyorgok , mint a tejbe tok, meg nem mondana a kutya se, hogy esetleg 2 nappal ezelott szakitottam a parommal pl.


Mikor beviharzik a ,, kedves” vevo koszones nelkul, majd ker egy... ja, nem... hozzam vag egy ,, lesz egy kavet” , megkoszones es elkoszones nelkul tavozva, varhatja , hogy azzal a kedvesseggel szolgaljam ki, mint ahogy koszontottem. Ez egy oda- vissza jatek.

2018. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
97%

"mert ugye olyan még véletlenül sincs, h egy kasszás csak úgy bunkó"


De van, viszont a te személyiséged olyan borzalmas, hogy nem kell hozzá ez a véletlen.

2018. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező! Szerintem nem a kasszásokkal van a baj, hanem veled. Nem tudhatod egy embernek miért nincs esetleg diplomája, nyelvvizsgája. Örülj neki, hogy neked olyan szupijó életed van, hogy sosem vagy kedvtelen és mindig 110%on tudsz mosolyogni másokra.

Nem vagyok kasszás, de az ilyen emberekkel, mint te én se tudnék kedves lenni.

2018. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

Nekem közepes a tapasztalatom. Általában szenvtelen arcot vágok - nem nagyon szeretek csevegni.


De ha jobb a kedvem, akkor szívesen elfogadom, hogy egy-egy ismerős letegez. Lassanként úgyis megismernek azok, akikhez szívesen visszajárok.

2018. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Ugy birom az ilyen embereket, mint a kerdezo :D biztos vagyok benne, hogy semmivel nem ert el tobbet, mint egy penztaros, csak most epp jo munkahelye van es tobbnek erzi magat, szanalmas :D

De a kerdesre visszaterve, egyszeruen nem veszem fel ha bunko a penztaros, mert neki is vannak erzelmei, lehet rossz napja.

2018. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!