Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen rossz tapasztalod van...

Milyen rossz tapasztalod van a kasszásokkal a közelmúltból?

Figyelt kérdés

Feltételezem a munkaerőhiány miatt is lehet, de egyre több a konfliktusom pénztárosokkal.

Ami érdekes, hogy szinte csak azokkal, akiket nemrég vettek fel, és kisboltokban.


-kevesebbet adott vissza, majd mikor jeleztem, semmi bocsánat, vagy vmi

-1000esből sem tudod visszaadni, majd mikor szólok, h nincs elég apróm, pofákat vág, nem köszön



2018. aug. 14. 13:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%

Doplomával és nyelvvizsgákkal is hozhatja úgy az élet, hogy a pult mögött fogtok rohadni :D

Én is betonbiztosnak hittem a helyem 2020 márciusáig...

2021. nov. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
37%

Hú de sok primitív válasz van: prímet kétségtelenül a wannabe pszichológus válaszoló viszi, édes istenem...

Bizonyára ha ok nélkül bunkó velem egy pénztáros, az a kisugárzásom miatt van XD


Nekem általában kisebb boltokban szokott konfliktusom lenne: vén nyanya a 8 elemijével meg van sértődve, mert nem azt adta, amit kértem, vagy 20 éves liba a dohányboltban hisztizik, mert le kell raknia a cigit és ki kell szolgálnia.

Lassan tényleg ott tartunk, hogy az Aldi-Lid kivételével mindenhol agyhalottak dolgoznak.

2021. dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem egy eladótól túl sokat nem kell várni ebben az országban. Többségük nyilván nem professzor, és - az átlag magyar kisemberhez hasonlóan -vérig van sértődve, amiért csak addig jutott az életben, hogy pénztárosként kell dolgoznia.

Hogy őszinte legyek, a nem túl igényes és végtelenül szolgalelkű átlag magyarnak mondjuk ez pont is meg is felel, mármint a bunkó pénztáros.


Vidéken meg kb. az összes kisboltban munkaerőt keresnek, így nem meglepő, hogy már csak legalja dolgozik mindenhol, kivéve az Aldi.

2023. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!