Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális dolog, hogy ez...

Normális dolog, hogy ez szarul esett?

Figyelt kérdés
23 éves srác vagyok, bejárok diákként egy céghez dolgozni. Sok mindenre betanítottak vagy magamtól tanultam meg dolgokat, sokszor olyan feladatokat látok el mint egy dolgozó. Előfordult az is, hogy a többi diákot én felügyeltem... viszont ez hozza magával azt is, hogy szinte mindenért engem cseszegetnek. Tegnap volt egy össze jövetel amire a többi dákot is meghívták akikre fele annyi felelősséget hárítanak, engem meg nem hívtak meg. Jogos, hogy ez szarul esik? :(
2018. szept. 2. 10:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A művezetők igen
2018. szept. 4. 05:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet két szék közt ülsz. A vezetők szemében egy diák vagy, a diákok szemében vezetö/besugo igy pont nincs köröd. Hülye helyzet :D
2018. szept. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon undorító viselkedés volt a vezetők részéről. Annyira utálom az ilyet.
2018. szept. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!