Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha akkora nagy munkaerőhiány...

Ha akkora nagy munkaerőhiány van, akkor hogy lehet, hogy 2 diplomával + 4 év tapasztalattal + pár hónap külföldi tapasztalattal sem találok munkát?

Figyelt kérdés

Rengeteg helyre beadtam a jelentkezésemet, de mindössze 5-en hívtak interjúra, utána pedig SENKI nem jelentkezett, annak ellenére sem, hogy megígérték, hogy x idő múlva jelentkeznek, akár felvettek, akár nem.

Az interjúkon meg mintha direkt arra játszanának, hogy hibát találjanak bennem, és ha van csak egy icipici is, akkor már nem kellek. Jelentkeztem már az enyémnél kevesebb tudást igénylő pozíciókra is, akkor meg az a kérdésük, hogy miért nem jelentkezek valami jobb helyre? Meg a másik kedvenc, hogy miért nem vagyok még külföldön? Teljesen elegem van, már semmi önbizalmam nincsen. Borzasztó érzés, hogy sehova sem kellek.



2018. szept. 10. 17:29
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#17-es: ne itt vitatkozz vele, teljesen eltértetek az eredeti kérdéstől.
2018. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!