Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme jelentkezni egy...

Van értelme jelentkezni egy olyan munkára ismét, ahonnan már egyszer visszautasítottak?

Figyelt kérdés

Kb fél éve találtam egy számomra szimpatikus munkát egy olyat ami nagyon feküdt volna nekem. Az állásinterjú azt gondolom jól sikerült. A "leendő főnök " is nagyon szimpatikus volt. Úgy tűnt h kölcsönös is. Azt éreztem h nemcsak a munka lenne jó, de kitűnően be is tudnék illeszkedni a csapatba. Azt gondoltam hogy tuti h felvesznek...

De jött az email h nem engem választottak...

Nagyon szomorú voltam. Pár napja ismét meg lett hirdetve ez a pozició ugyan ott.

Van értelme ismét jelenkezni rá? Vagy ha egyszer visszautasítottak, akkor felesleges újra beadni?


Köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 19. 19:20
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#10

Érdekes módon a visszautasító emailben le volt írva. Egy a pozícióban tapasztaltabb személyt választottak. Azt tudni kell, hogy bár a végzettségem passzolt a munkához, de soha nem dolgoztam hasonló pozícióban, bár elméletileg nem volt feltétel a tapasztalat.

2018. szept. 30. 15:38
 12/15 anonim válasza:

az előző munkahelyemre 3x jelentkeztem mire felvettek (és nagyot csalódtak hogy ilyen munka erő vagyok) a mostanira csak 2x jelentkeztem de ezt rühellem

Jó tanács: Mikkor 2x-ra mész állás interjúra és jön a beszélgetés nézz a szemébe és mond magadba hogy "Tőlem nem szabadulsz a lelkedet akarom!" csak el ne röhögd magad :D

2018. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Végül jelenkeztél/felvettek?
2019. febr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jelentkeztem, de fel sem hívtak :/
2019. febr. 3. 13:34
 15/15 anonim ***** válasza:
:( ka@*k be!
2019. febr. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!