Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem ciki ha ultimátumot ad...

Nem ciki ha ultimátumot ad egy alkalmazott a főnökének hogy felmond ha nem fizetik ki, de tényleg nem fizetik ki és akkor se megy el?

Figyelt kérdés

Több havi túlórapénzzel lógnak itt kb mindenkinek és az egyik jani itt azt találta ki hogy ultimátumot ad a főnöknek. Vagy kifizeti adott napig az összes elmaradást vagy felmond. Nem fizették ki. Erre odament még 1x, hogy na jó utolsó (utáni...) határidő még vár pár napot, de ha nem fizet már be se jön.

Ennek 1 hónapja, a határidő lejárt, egy fillért nem kapott és akkor se mondott fel. Itt van dolgozik, és most már mélyen hallgat arról hogy mit mondott nemrég.


Azért ez így nem keményen cinkes? Ultimátum melldöngetve és kiderül hogy semmi nincs mögötte? Megtehette volna hogy feláll, nem tette meg. Ezzek végképp blamálta magát, mérget vehet rá hogy semmikor nem kap majd egy fillért se a túlórára.


2018. szept. 27. 08:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom Budapestet szokott írni. Ezért is tartom kamunak. Isten háta mögötti faluban még akár igaz is lehet, hogy remegnek egy munkáért, mert különben csak közmunka van.
2018. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:

"Ha jól tudom Budapestet szokott írni. "


Budapest bizony!!!! de bizony ám! Nem egy borsodi zsákfalu hanem Bp.

És enm akadna más munka? Ezt is 1000000000000x leírtam. De akadna. Na de MI????


szarér húgyért 80 műszakban fizika meló valami trágyagyárban??? Az?? Még enyniért se?

Hát kösz. Akkor marad ez!!!


Mert az hoy millió munka van az semmit se jelent, de semmit a világon!! Miért??


Mert

a) felvesznek ? nem.

b) és milyen munka és mennyiért? valami trágya fizikai meló 80 műszakban ennyiért se?



Na EZÉRT!!!!

2018. szept. 29. 17:46
 63/75 anonim ***** válasza:
Nem, azért mert egy életképtelen gyökér vagy.
2018. szept. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

Mindig ide lyukadunk és újra és újra ugyanazt kérdezem erre sincs sose válasz.

Én vagyok 1 db ember. Na de a munkahelyemen van még 20 ember rajtam kívül akik ugyanebben a cipőben vannak. Akkor azok? Azok mik? Mert uyganúgy tűrik és maradnak. Az ok azonos. Mert hova mennének sehova se kellenek.

2018. szept. 29. 18:04
 65/75 anonim ***** válasza:

Minis ugyanazt kerdezzük, sosincs válasz: MIT VÁSZ TÖLÜNK? MIT VÁRSZ A Z OLDALTÓL?

Vegyelek a nevemre? Tartsalak el? MIT TEHETÜNK MI?

Válaszolj rá, bizonyíthatod, hogy nem vagy troll.....

2018. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
Na ugye, tuti kamu. Budapesten ilyen NINCS. Rengeteg, de tényleg rengeteg üres állás van, akármilyen szakma vagy akár szakma nélkül is. Csak az nem talál munkát aki nem akar dolgozni.
2018. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:

Akkor újra leírom. Talámn sikerül felfogni 10000000000000. alkalommal.

Találnék munkát. Azonnali kedzésű munkák tömgkelege van. Persze.

NA de MIK ÉS MENNYIÉRT??? Na ez a kérdés!!

Szarért húgyért 50 műszak fizikai meló és se hétvége se nappal se éjjel-és még ennyit se kapnék mint most? Ilyen helyekre menjek el?

HÁT KÖSZ NEM!!!!!!

akkor maradok ahol vagyok mert ezeknél a trágyaszaroknál még ez is jobb!!!!!


Áruljuk már el mit nem lehet ezen érteni?? MIt?

Hogy csak trágyaszar helyre vennének fel még ennyiért se mint mots oda meg én nem megyek.. olyan egyszerű ez mint a bot mégse érti senki??

2018. szept. 30. 08:58
 68/75 anonim válasza:

"udapesten ilyen NINCS. Rengeteg, de tényleg rengeteg üres állás van, akármilyen szakma vagy"


Mondjuk azt nekem is elmesélhetnéd nem csak a kérdezőnek hogy hol van ez a "rengeteg " állás Pesten. Én is pesti vagyok én is állást keresek január óta lassan 10 hónapja és semmit a világon nem találtam illetve amit találtam volna az meg olyan is ahova józan ember nem megy el.

Sokműszak minimálbér ilyenek vannak. de ilyen helyre ki megy el senki nem véletlen hogy hálóval kergetik az embert az ilyen helyeken.


Szóval én megértem a kérdezőt mert bár töménysok szar van azonnali kezdéssel, na de normális helyet nekem pl 10 hónap alatt se sikerült találnom 10 hónap alatt se Pesten.

Ahol nem úgy kezdik hogy akkor bejelentünk 4 órára de a munakidő 8 óra, meg nem úgy hogy gyere 1 próbahétre de arra még pénzt nem adunk, meg nem úgy hogy akkor a bér bruttó 140.... egyet se találtam ami nem ilyen.

2018. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél átlépni😂😂😂
2018. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
Kerdező akkor 100000x is a kérdésem: Mit varsz az oldaltól, hogy hetente kinlodsz?
2018. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!