Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 200e ft-ért dolgoznál olyan...

200e ft-ért dolgoznál olyan közegben ahol szóvá teszik hogy miért állsz, nincs dolgod?

Figyelt kérdés

fizetik a bérletet, cafeteria is legalább 30e ft, de cserébe le kell nyelni ezeket a marhaságokat, amiket én szóvá tettem, és már próbáltak betörni emiatt, adták a keményebb melókat amiket két ember csinál... sunyi módon maga az osztályvezető sem szól a közvetlen dolgozókra, cserébe ír egy rövid de lényegre törő emailt hogy egyes dolgokat kifogásol, és ha nem lesz változás, akkor "rossz" idők jönnek mindaddig míg nem javul a helyzet.


Én eléggé összerúgtam a port velük, és csak azért nem rúgnak ki mert amíg mozdulni bírok, járok dolgozni, más egy kis torokfájással otthon van 1 hétig, miután visszajött, 1 óra munka után már cigizik, meg az automatát támasztja. Megmondtam több műszak vezetőnek is hogy nem utasítgatni kell egy 57 éves kollégát hogy ha végeztél, kitalálunk más feladatot, hanem be állhattok ti is nem kávézni kell menni hármasával, 12 órában alig csináltok valamit, de a piszkálódás az erősen megy.


Sajnos ezek az emberek valamikor ugyanebből a dolgozói rétegből lettek kinevezve, amit mondanom sem kell mekkora butaságnak gondolok.

Emiatt, volt már minden, csak verekedés nem.

Egyébként mindenki fél mindenkitől, mint egy hierarchikus rendben, amiben pont rajtunk csattan minden


Túlórát sose vállalok, megkérdezték hogy mi ennek az oka, erre az volt a válaszom hogy ha majd normális lesz a légkör, és anyagilag is megéri akkor talán elvállalom.


2018. szept. 30. 14:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És újra megkrédem és mindezt nem 200-ért hanem durván feleannyiért csinálja valaki akkor mi van?
2018. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindenki saját maga dönti el mi jó neki mi nem .Ha nem tesz semmit változni se fog semmi .
2018. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!