Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az iskola, munkahely?...

Mire jó az iskola, munkahely? Idegileg, egészségileg tönkremenni?

Figyelt kérdés

Az emberek elviselhetetlenek, nehéz velük bánni, és sajnos az iskola meg a munkahely alapja is a rengeteg ember, olyan emberek közelségének elviselése akiket szíved szerint a pokolra kívánsz.

Vagy az élet nem kívánságműsor? Ahogy egyik volt “bölcs” kollégám mondotta.


2018. okt. 3. 10:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ezek a gyárak ahol nehéz fizikai munkák vannak valòban tönreteszik az embert.
2018. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ha zavarna az azt jelentené hogy helyén van az igazságérzeted nem pedig azt hogy irigy vagy :DDDD...de neked nincs ...


Érdekes hogy azzal jössz hogy mi irigyek vagyunk közbe meg te próbálsz minket iriggyé tenni azzal hogy itt vered magadat arra hogy jól keresel meg a pénzt 15 "é"-vel írod


Na ilyen agymosott "emberekre" van szükség ahhoz hogy a felsö 10e profitáljon.


Ha nem lennének ilyen hülyék akik megeszik a dolgot nem müködne a rendszer.

2018. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Az próbálja iriggyé tenni a másikat aki saját maga tudja hogy az irigység mennyire gusztustalan szokás :D


Jól elárultad magadat kisfiam

2018. okt. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Lehet úgy is dolgozni, hogy nem mész tönkre bele idegileg. A titok nyitja, hogy olyan munkát kell találni, ahol minimális a kommunikáció más emberekkel, így lecsökkented a stresszt, amit a hülyék okoznak. És mellette persze fontos, hogy olyan dolog legyen, amit amúgy is szeretsz csinálni és ingyen is csinálnád, csak úgy hobbiból. A gond igazából csak az, hogy a legtöbb ember sosem találja meg a hozzá illő hivatást, nem az, hogy ilyen nem létezik.
2018. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14


Jó eséllyel tinédzser vagy aki még nem tapasztalta meg a felnőtt életet és felelősséget. Vagy pedig örök diák típus vagy aki 36 évesen kezd majd el dolgozni.


Olyan munka amely a hobbid is egyben? Na és ha a hobbim a videojátékozás, filmnézés, biciklizés, konditerem? Akkor minek csapjak fel? Van profi filmnéző állás? Vagy profi videókátékozás?


Lássuk be, az hiú ábránd, hogy munka egyben hobbi is. Ilyen nincs. Azért hívják munkának (a szlávok robotnak) mert az kényszer és nem szórakozás.

2018. okt. 3. 19:09
 16/22 anonim ***** válasza:

#12. Megint csak: ha itt verném magam az interneten, hogy micsoda igazságtalanság,hogy másoknak több pénze van, attól:

- nekem jobb lesz?

- nekik rosszabb lesz?

- megváltozik valami?

- vagy egyik se a fentiekből. (szerintem ez)


Te is csak internethuszár vagy, szemtől szembe sunyítanál. Ahelyett, hogy rájönnél, nem picsogni, hanem tenni kell, és akkor jobb lesz. Mint nekem. Nem az ölembe hullott, hanem munka van mögötte (amire büszke vagyok) és van pééééééénz. :)

2018. okt. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
60%

Az emberek csak akkor elviselhetetlenek, ha maga az ítélkező élete is elviselhetetlen, mert így türelem, és humor hiábában nagyon nehéz az élet. Elég, ha rendszeres fájdalom keseríti meg az életedet, már más arcát mutatja a világ számodra.


Nekem van ötven millió forintom, mégis dolgozom, mert munka nélkül az ember egy korcs. Egy dologtalan korcs.

2018. okt. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
54%

Ostoba, naplopó, lusta, semmirekellő ember vagy, aki ráadásul még irigy is arra, aki jómódban él.

Szánalmas.

Nem csak olyan munkák léteznek, ahol mást gyarapítasz pénzzel, hanem vannak nagyon hasznos, tudományos, segítő, tanító, gyógyító munkák is! Az a te szegénységi bizonyítványod, hogy semmi nem foglalkoztat és semmihez sem értesz és nem is akarsz.

Én imádtam tanulni és imádok dolgozni is! A munkámért cserében pedig olyan fizetést kapok, amiből jól élek és mindenem megvan!

2018. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
A 14-es válaszoló az örök diák és naplopó, miközben te videójátékozol meg gépezel egész nap? Kicsit se szánalmas :) Aki lusta volt tanulni és most buta, nem veszik fel semmi értelmes helyre, az egye meg amit főzött.
2018. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A 14-es válaszoló vagyok és se nem tinédzser, se nem örök diák típus. 33 éves vagyok és hosszú évek óta dolgozok. Jelenleg nekem sem olyan a munkám, ami miatt örömből járnék be dolgozni, de az nem jelenti, hogy ilyen munka nem létezik és hogy mindenki úgy jár be a munkahelyére, mintha a fogát húznák.


Említetted a videójátékozást, miért nem tanultál programozást, elmehettél volna játékfejlesztőnek vagy tesztelőnek? Ha a filmeket szereted, a filmiparban is kismillióféle munka létezik a színészettől, a díszlettervezőn át, a forgatókönyvíróig, a világosítóig és így tovább. Akár újságíró is lehetett volna belőled, akkor azért kapnád a fizetésed, hogy videójátékokról, filmekről írsz kritikát, és a munkaidőd nagy részét a filmnézés meg a videójátékozás tenné ki. Ha meg a biciklivel kapcsolatban akarnál dolgozni, akkor ha időben elkezdesz edzeni még gyerekként/fiatalként lehetett volna belőled profi kerékpáros. Vagy ha inkább bütykölni szereted a biciklit, akkor nyithattál volna egy bicikli javítót vagy dolgozhatnál egy bicikliboltban. Van egy ismerősöm, aki konkrétan bicikliárusítással foglalkozik és milliomos! Szóval abból is jól megszedhetted volna magad, ha kicsit beleástad volna magad a témába és értenél hozzá.

2018. okt. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!