Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha nem tudtok...

Mit tennétek ha nem tudtok felmondani? Sos

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy tudok egy komolyabb sikkasztásrol. (Kulfoldi tulaj- nem ertek az adott nyelven)

Nem en utalok-nem is tudok, illetve nincs bankkartyam sem. De sajnos kb 1 eve tudok rola. Bizonyitek max annyi van hogy egy ket e-mailben en is cimezve vagyok amiben errol van szo. Vagyis hogy hogyan legyen helyrehozva a dolog.

Ennyi stresszt sajnos nem nagyon tudok elviselni, mert aki eddig volt a penzugyes, az elment a cegtol- itthagyva a szart maga utan- es egy bizonyos reszet (tovabbra sem az utalast es a penzugyi dolgokat) de a kereskedelmet nekem es egy masik kollegamnak kellene folytatni. Es eddig a dolgok eleg szepen modositva voltak. Viszont minket meg nem fogadott el annyira a kulfoldi, es elegge ellenorizget.

Lenyeg hogy fel akarnek mondani, de eleg gyanus lenne ha ugyanarrol a posztrol mennenek el az emberek. Mit tegyek? Ti szolnatok? Vagy mit csinaljak? Terhessegre is gondoltam mert akrualis lenne. Legyszi ne alazzatok, nagyon nehez helyzet :(



2018. okt. 4. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kapd már össze magad egy kicsit és mondj fel.
2018. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi vaan?
2018. okt. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondj fel, ne keverjenek bele jobban.
2018. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

te magyarul se tudsz teljesen, de nem baj.

most azért esnél teherbe h felmondhass? vagy mi?

2018. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudsz rola, tehat bunreszes vagy. Nagyon gyorsan mondj fel, amig megteheted.
2018. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondj fel nyugodtan.
2018. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondj fel, szólj a rendőrségnek, hogy itt mik folytak!
2018. okt. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb mondj fel!
2018. okt. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te csináltad a stiklit? Nem. "Csak" tudtál róla, hogy valaki törvénnyel szemben megy. Felettese voltál? Nem. Munkaköröd, hogy beköpd a kollégát? Nem.


Egy vállalkozásnak van vezetője. Az Ő dolga ellenőrizni a folyamatokat. A részfolyamatokat leosztja az alsóbb vezetőknek, és így tovább.


Nálunk lopkodta az egyik vezető beosztású kolléga a cég készletét. Jeleztem a főnökének, hogy jó lenne, ha figyelne, a kollégát nem neveztem meg. Én lettem lecseszve, hogy miket feltételezek a kollégákról.

Amikor egyértelművé vált, hogy hiányoznak drága gépek, már kuncsorgott a kolléga nevéért, de én nem adtam ki az illetőt.

Azóta simán el is jöttem onnan.


Te is tedd ezt.

2018. okt. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!