Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnök arról faggat, van-e...

A főnök arról faggat, van-e barátom. Miért csinálja ezt és hogy vegyem rá, hogy leálljon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 06:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha neked nem szimpi mondd neki, hogy van. Aztán ha nincs, akkor találj ki egyet.
2018. okt. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél erről (vagy bármi egyéb magánügyedről) beszélni, nagyon határozottan le kell zárni a beszélgetést. Például azzal, hogy "Nem szeretnék erről beszélni." De ezt ne mosolyogva, meg nevetgélve, meg hajat dobálva, cincogi hangon mondd, hanem komolyan, normális beszédhangon és akkor komolyan vesznek.


Amúgy ez nem te vagy szintén?

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

2018. okt. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ez nem a női Balázska véletlenül? Troll szaga van a kérdésnek erősen!
2018. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerinted mit akar?

Azt ami neki nincs, azaz .....

Ez már zaklatásnak minősül.

2018. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Most te panaszkodsz, vagy dicsekszel?
2018. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
LOL xD. Lehetnék akár én is, de én ezeregyszázalékban hetero vagyok. És az előző pasim megcsalt, de ez nem a munkahelyre tartozik. És amúgy a kérdést kíváncsiságból tettem fel: az érdekelt, hogy ha kihagyom a flörtölős részt, amiből egyértelmű az érdeklődés, másra is gondolnak-e az emberek (pl. arra kíváncsi, hogy érdemes-e engem betanítani és nem akarok családot). De a második rész komoly volt (hogyan vegyem rá, hogy leálljon).
2018. okt. 28. 11:03
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet már felbérelni olyan pasit, aki eljátssza hogy a barátod.Egy jóképű, kigyúrt fickót.Érted jön kocsival, megölel, főnök is lássa. stb. Elmentek "nagy szerelemben, majd kifizeted, és elmegy.

Hallottam,van ilyen.Egyedülálló nők is szokták felbérelni, színházba, szórakozni menni, vagy ex tolakodó férjet elvadítani, stb.

Nekem is régen volt ilyen munkatársam, aki akkor szállt le rólam, amikor egyszer tanúja volt, hogy a párom elém jött munkahelyre.Addig nem hagyott békén, hiába mondtam, van párom, nem hitte el.

2018. nov. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!