Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Itt a gyakori kérdéseken...

Itt a gyakori kérdéseken mindenki királyi helyen dolgozik kiemelkedő fizetésért?

Figyelt kérdés
Ha valaki bármilyen munkahelyi visszásságról tesz ki kérdést, rögtön lehurrogják a válaszadók, hogy a kérdező tuti "Balázska", a kamukérdező. Ti nektek még sosem kellett olyan helyen dolgoznotok, nem voltatok rászorulva, ahol a főnökök minden szabályt felrúgtak, amit csak lehetett? Mert sajnos ilyen munkahelyek tényleg léteznek, bejelentett helyek is, ahol alapbérért mindennap túlórázni kell pl... Meg egyéb "finomságok"... Sose éltetek át ilyesmit? Vagy nem is ebben az országban éltek?

2018. nov. 11. 16:07
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
47%

"Amit itt sokan keptelenek elhinni hogy letezik a pocseknal jobb is."


Ja.. mert tán ezek az emberek megéltek ezt meg azt nemde? Szerinted ha valaki dolgozott már 20 helyen és mind a 20 egy nagy szar volt az kicsit nehezen hiszi el hogy lesz valaha is jobb? Nem így látod?


Én is ilyen vagyok. Voltam már ezer helyen és mind egy átverős szar volt. Most akkor menjek el a tizensokadik helyre de minek? hoyg ott is szar legyen?

2018. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
45%
A többség csak kamuzik összevissza. Én is kamuztam már hogy 1,5 millió ft-ot keresek havonta, mint főmérnök. És mindenki elhitte, van aki még kevesellte is. Pedig valójában orvos vagyok, 4,5 milliót keresek havonta, magánrendelőm van.
2018. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem #11, nem ugy latom. En is lattam ezt-azt, es tudom hogy van jobb a pocseknal. Aki beletorodik a langyos tehenlepenybe az meg is erdemli.

A gond ott van hogy ha mind a 20 korabbi munkahely pocsek volt, akkor talan mas szakma/munkakor utan kellene nezni, es akkor jobb eselyed van hogy a 21 melod normalis lesz.

2018. nov. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hurrogjuk le, mert munkahelyi visszásságokról panaszkodik. Hanem mert felismerhető a stílusáról. Ellenszenves, hőzöngő. kötekedő stílusban firkál, és semmi válasz nem jó neki. És az esetek 90%-ában valami lehetetlen, abszurd kitalációt ír le.
2018. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

"akkor talan mas szakma/munkakor utan kellene nezni,"


És vajon hova a lótökbe kellek egy adott végzettséggel? Ahol most vagyok oda. Vagy még oda se ha majd engem is leépítenek ld a közszféra leépítése.

2018. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Átlagjózsinak két lehetősége van: szar vagy szarabb. Más nincs. Szopik vagy nyel. Ez a két opció van.

Az hogy jó legyen valahol na olyan nincs.

2018. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

És vajon hova a lótökbe kellek egy adott végzettséggel? Ahol most vagyok oda.

Akkor valtasz.

En fel evet dolgoztam a szakmamban. Es 2005 ota dolgozom, azota kb 3 honapot voltam munkanelkuli.

Ocsem szamitastehnikai vegzettseggel meg egy percet sem dolgozott szamitogepen, megis van viszonylag jo munkaja. Nem volt konnyu, de nem is lehetetlen.

2018. nov. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Akkor valtasz."


Két diplomával és 4 FOSZ-szal hova a túróba váltsak? mit csináljak még két diplomát a meglevő kettő semmire se jó szar mellé?

2018. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

"egis van viszonylag jo munkaja"


Ja hát ez meg a másik maszlag.. viszonylag jó persze. Hát viszonylag jó melóm nekem is van. csak jó nincs. Mi a viszonylag jó?

Szubjektív.

2018. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

A semmire se jo diplomakat te valasztottad nemde?

Viszonylag jo. Fovarosban alacsony lenne a fizuja, de videken jonak szamit. Es egy ev utan nagyobb az orabere mint sokaknak akik 10 eve vannak ugyanannal a cegnel.

Es a masik amit sok magyar keptelen elhinni: nem utalja a munkahelyet. Ha o meg van elegedve, akkor legalabbis neki jonak szamit igaz?

2018. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!