Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Itt a gyakori kérdéseken...

Itt a gyakori kérdéseken mindenki királyi helyen dolgozik kiemelkedő fizetésért?

Figyelt kérdés
Ha valaki bármilyen munkahelyi visszásságról tesz ki kérdést, rögtön lehurrogják a válaszadók, hogy a kérdező tuti "Balázska", a kamukérdező. Ti nektek még sosem kellett olyan helyen dolgoznotok, nem voltatok rászorulva, ahol a főnökök minden szabályt felrúgtak, amit csak lehetett? Mert sajnos ilyen munkahelyek tényleg léteznek, bejelentett helyek is, ahol alapbérért mindennap túlórázni kell pl... Meg egyéb "finomságok"... Sose éltetek át ilyesmit? Vagy nem is ebben az országban éltek?

2018. nov. 11. 16:07
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

": nem utalja a munkahelyet"


Hát ja. Én se hiszem el h valaki nem utálja a munkahelyét. Mint a hétfejű sárkány: olvastam róla, de sose láttam ilyet = csak a mesében létezik.

Van élő ember aki nem utálja a munkahelyét? Nincs. Aki ezt állítja az hazudik. Akár magának is.

2018. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Számomra is pont ez az, ami érthetetlen.


Én is azon szoktam gondolkozni, hogy nem írhatok ki kérdést, ha valami negatívumot tapasztalok és akár az érdekelne, hogy mennyire általános az aditt dolog. Ha kiírnék egy ilyesmi kérdést, rögtön balázska lennék.


Mert ebben az országban minden tökéletesen megy a munkahelyeken.



Itt mindenkinek jó munkája van, hasznos, változatos munkakör, marha rugalmas, szuperjó munkaidővel, jó fizetéssel, imádja.

Ezt 6 év kemény melóval érte el, addig napi 4 órákat aludt, keményen tanult, mellette dolgozott és természetesen heti 4-5 órát sportolt is mellette.

Persze hátrányból indult, szívbeteg és/vagy alkoholista szülők és/vagy mentális beteg és/vagy irtó szegények.



Tehát ő vért izzadva küzdött, elérte és megérte.



Mindenki lúzer, aki büfészakot végzett, akinek nem jött össze a jó munkahely stb.



Azt mondjuk nem értem, hogy miből gondolják, hogy más olyan könnyen vált munkát.

Én például bekerültem irodába, mert eredetileg határozott időre sürgősen kellettünk. Azóta ott dolgozom.

Ha eljönnék, maradna a kassza vagy a gyár.

A jelenlegi munkahelyemen annyit kapok, amennyire be vagyok jelentve, a túlórát fizetik, legalább irodai, nem emberekkel kell foglalkoznom, legalább hétfőtől-péntekig, legalább napközbeni.



Cserében káosz van, nagyon sokszor felesleges munkát kérnek, a monotónia elviselhetetlen, poroszos mentalitás, rugalmasság zéró, egy-két kolléga mentális beteg.


Mégis mire váltsak? Kasszára? Hajtás, emberekkel foglalkozás, embertelen munkaidő, embertelen körülmények, ugyanolyan monotonitás?


Csoda, hogy irodába kerültem.

2018. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Ugy latszik most Balazska nem a kerdezo, hanem a 48% os. Vagy hasonlo mentalitasu ember.

Ui. En sem utalom a munakhelyem.

2018. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én nem királyi, hanem szimplán csak király helyen dolgozom :-D

És nem kiemelkedő, de jó fizetésért. Nem szoktam megemlíteni itt a fizetésemet. Elégedett vagyok vele, jól be tudom osztani.

2018. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

450.000 forint volt az utolso fizetésem végzettseg nélkül Magyarországon...

Ti meg csak hozongjetek, es panaszkodjatok, Te is munkaugyis troll a brutto 180.000-eddel...

Ennyit értek, viseljétek méltósággal, ha már nem valtotok!

2018. nov. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mire váltsunk? Mégis mire?
2018. nov. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"450.000 forint volt az utolso fizetésem végzettseg nélkül"


Aha és ezt el is hisszük ugye.

2018. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nekem ált iskola 3 osztállyal 3 milliós havi fizetésem volt mint orvosgenetikus programozó.
2018. nov. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nyilván nem kell elhinni, és nem is fogom bizonygatni, de attol nekem még annyi... Te meg háborogj.😂
2018. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
nem is fogod bizonygatni???? te BAROMmar azzal hogy ezt leirtad mar azzal is bizonygatod!!! idiota... mint amikor a fater azt mondja fiam nem szolok ketszer hallod!! csak egyszer! de bakker fater ezzel maris 2x szoltal...
2018. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!