Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti meddig mennétek bele a...

Ti meddig mennétek bele a flörtölésbe?

Figyelt kérdés

Az egyik kollégámmal egy ideje visszafogottan, de flörtölünk (mindketten egyedülállók vagyunk) és ez egyelőre mindkettőnk számára annyit jelent, hogy jól érezzük magunkat tőle.

Viszont ugyan ezt másokkal is csinálja, ami engem egyelőre nem zavar.

Kíváncsi vagyok viszont a tapasztalataitokra, hogy hosszú távon ebből lehet-e sérülés érzelmi szempontból és ha igen, akkor mikor érdemes kiszállni a játékból?

Egyáltalán meddig mennétek bele a flörtölésbe, hol jelent már többet?



2018. nov. 14. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak férfi munkatársaim, ha valamelyikkel jól érzem magam, attól még nem tartom flörtölésnek. Szimplán csak barátként tekintek rá. Akivel az ember flörtöl, az a személy valóban tetszik neki. Akkor èrdemes kiszállni, ha mondjuk az egyik fél foglalt, nem szeretne igazából kapcsolatot...
2018. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!