Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy védjem ki az idősebb...

Hogy védjem ki az idősebb kolléganőim sértegetéseit?

Figyelt kérdés

Friss munkahely, pár hete dolgozok ott. A kolléganőim (50+) állandóan a munkámra tesznek rosszindulatú megjegyzést, próbálják azt éreztetni hogy semmire se vagyok jó mikor nekem valójában egyáltalán nem kihívás amit csinálok. Szerintem tisztában vannak azzal hogy jó vagyok csak így akarnak bizonyítani a főnöknek hogy ők sokkal jobbak.. Mivel engem tiszteletre neveltek nem szólok vissza, de egyre jobban idegesít hogy próbálnak kiborítani.

Suliban is sokat bántottak és most szinte ugyanazt élem át. Nagyon rossz érzés és nem értem hogy ezek az anyák/nagymamák milyen okból viselkednek így egy fiatal lánnyal. Biztos nekik is jól esne ha az ő lányukhoz így viszonyulnának.. Szerintetek mit tudok csinálni?

24/L



2018. nov. 23. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%

Szóljál visssza!

" Mit pofázól nekem?! Te! Koporsóba való vén ***va!

Azzal foglalkozz ami előtted van b+!

Mi van? Mi a f**zt nézel?!"

2018. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm mesélte hogy azért jött el attól a bizonyos cégtől ahol dolgozott mert szó szerint az idősebb, nők-férfiak ugyan ezt tették vele, 3 hónapig bírta, így is nagy hiány volt a cégnél de azért csak ki készítették, nem is tudom irigyek voltak rá, mert magasabb iskolája volt stb..


Nem kell ezzel foglalkozni, el kell engedni, oda se figyelj ha nem muszáj, de ha nem érzed magadat jól akkor lépj és keress egy másik munkahelyet, tudom hogy mit érzel, velem is ez volt suliban és munkahelyen is, szóval én hamarosan váltok inkább.

2018. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
14%

Ha valaminek nincs következménye az nem változik meg. Ha valaki a lábodra lép, kétszer elnézed neki, harmadjára is és negyedjére is a lábodra fog lépni. Ezért vegyünk négy embert (ez azért fontos, mert így hárítok)

Az egyik olyan személység, akinek még véletlenül sem lépnek a lábára, mert azonnal nyakast osztana ki.

A másik olyan ember, aki türelmes, kedves, talán az ő lábára sem lép rá senki, de nem azért, mert nyakasokat oszt, hanem azért, mert nem érdemli meg.

A harmadik figyel és tanul, úgy látja, legjobb védekezés a támadás, ezért ő lép rá elsőként mások lábára, de egy szalmaszál csúszik a gépezetbe, a NEGYEDIK EMBER tulajdonképpen nem az a baja, hogy a lábára léptél, csak ez a mozzanat,pillanat "tele a pohár" tehát ordibál, meglők...stb úgy fogják le a többiek, hogy ne tegyen kárt a másikban.



"Suliban is sokat bántottak és most szinte ugyanazt élem át"



Ezen keresztül látsz mindent. Nagyon résen kell lenned, hogy tisztán láss. Azt, hogy belásd az a két nő nem bánt, nem sérteget tégedet. Nagyon nehéz, de nem lehetetlen ezt meglátnod az Áldozat szemüvegén keresztül.


Ha hibázol azt elismered, más is hibázik.


"próbálják azt éreztetni hogy semmire se vagyok jó"


Ez nem igaz! Légyszíves ne bántsd azt a két idős nénit.

2018. nov. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
74%
De kutyád se macskád ez a nő. A véleménye pont annyira fontos amennyire ő az életed meghatározó része. Vagyis szard le hatalmas ívben. Ha nem kap visszajelzést, hogy hatott a stílusa akkor be fogja fejezni.
2018. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Se kutyád se macskád*
2018. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ezek a vén buta zombik általában, akik a farkas törvényekből értenek.

Nem hogy hálásak lennének, hogy tiszteletudó vagy és elvégzed a munkád még ők pofáznak.

Az a vicc, hogy ha ezeket leugatod akkor szokták befogni a pofájukat és sajnos nem csak az öreg senkiknél van ez hanem az ember nagy része ennyire hülye, hogy annyi eszük sincs, hogy kölcsönöség szerint gondolkodjanak. Ha rendes valaki veled azt nem leugatni kell és gyengeségnek venni hanem kölcsönösen hálásnak kellene leni neki.

2018. nov. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Egyébként nekem is van ilyen tapasztalatom.

Vén senkiháziak akik begyepesedtek a semmi életükbe példáúl egy boltot "vezetnek" aminek ugyanolyan csicskái mint a többi "kolléga" de a hülye degeneráltak a saját tulajdonú boltjuknak hiszik a boltot éjjel nappal ott vannak amitől persze megörültek és senki más nem érdekli őket, de az a vicc, hogy az igazi tulajdonos se olyan kretén mint ezek.


Amikor nagyon pofáztak akkor beszóltam nekik, hogy ennyi pénzért ennyi szolgáltatás jár. Ha többet akar többet fizessen a cég és az nincs benne a munkakörbe, hogy a terrorizálást el kellene fogadnom. Bejárok időben, elvégzem az alap feladatokat, nem küldöm el ok nélkül az anyukba őket ezért hálásnak kéne lenniük. Mivel mindenhol hatalmas munkaerőhiány van ( minőségi ember szinte annyi mint a fehér holló) nem csak ennél a cégnél, így nem tudott mit tenni befogták a pofáját és csak a háttérből beszéltek ki. Ennek ellenére próbálkoztak még pofázással és akkor felhivtam a nagyfönököt, hogy ezek a boszorkányok nem hagynak békén és vagy rájuk szól, vagy nem jövök többet. A boszorkányok helyre lettek utasítva, hogy fölöslegesen ne basztassák a kolégákat és azóta nem csak, hogy kussolnak ha meglátnak de még nyalókáztak is kicsit.... szánalmasak

2018. nov. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
aladar11111111, nagyon igazad van!
2018. nov. 28. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!