Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti bejelölitek a munkahelyi...

Ti bejelölitek a munkahelyi kollégákat facebookon?

Figyelt kérdés

2018. nov. 26. 10:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nekem van, hogy Linkedinen több napos kéréseket fogadok el, több napos fáziskéséssel engedélyezem a követéskéréseket Instán és olyan is megesett, hogy elkallódott FB-n az ismerős felkérés.
2018. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

Csak akivel jó viszonyban vagyok. A jelenlegi munkahelyemen csak a főnököm van még én, ő jelölt be, bunkóság lett volna nem elfogadni.

A Facebookon rengeteg beállítási lehetőség van, p korlátozható, hogy egyes emberek mit lássanak. Az én posztjáim 95%át csak az ismerőseim láthatják, néha osztok nyilvánosat is, ami később is felvállalható. A főnököm korlátozott ismerős, ő csak a nyilvános dolgokat láthatja. Az ő "öröme" is megvan, nekem is megmaradnak a privát dolgaim.

2018. nov. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Már jobban meggondolom,kit jelölök be,de a többség ismerős.
2018. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

Nem

Ha kollega jelol be, visszaigazolom

2018. dec. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mikor biztonsági őrködtem,bejelöltük egymást,jobban tudtunk kommunikálni,kinek hol akadt meló.Aztán bekerültem egy gyárba,sokakat visszajelöltem,aztán kiderült csak azért jelöltek be kivel mit osztok meg,meg mit csinálok,esetleg kivel keverek,így töröltem az oldalam.Néha csinálok egy újat,aztán megint törlésre kerül,de ilyen közegben nem fogadok el több jelölést,ahol mindenki a másikon csámcsog.
2018. dec. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Általában igen, kivéve azokat akik nem szimpatikusak vagy köszönésen kívül egyáltalán nem beszélünk egymással.

De ha egy távolabbi kolléga engem bejelöl azt mindenképp visszaigazolom, legrosszabb esetben korlátozom, hogy ne lássa a bejegyzéseimet.

2018. dec. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Nem mindenkit; csak akit jónak látok felvenni, szóval normális benyomást kelt.


Van főnök és kolléga is, akit nem vettem fel, vagy később töröltem, mert így láttam jobbnak.


De úgy összességében, nem kell felvenni, attól, hogy munkatársak vagytok, nem mindenkinek van automatikusan köze a magán dolgaidhoz.

2018. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!