Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan, akit megaláztak...

Van itt olyan, akit megaláztak az állásinterjún?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Ja!csak olyan van,ezért kell közvetlen beajánlással munkát vállalni.Ebben az országban vagy mindenkit megaláznak, vagy nem foglalkoznak senkivel, vagy egész egyszerűen lazán eltaposnak.Csókos nélkül semmire sem mész, jobb ha tudod;)
2018. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Kiváncsi lennék mit értesz megalázás alatt, leírhatnád hogy mi történt.

Csak arra lennék kiváncsi hogy esetleg nem te gondolod-e kicsit túl a dolgot. Kellemetlen szituk nyilván előfordulnak, de kétlem hogy bármelyik interjúztató direkt arra törekedne hogy megalázza a jelentkezőt.

Egyébként olyat is láttam már többször, hogy igen nagy volt az egója a jelentkezőnek, amit egy kicsit a helyére tettek. És semmi nem tud úgy fájni mint az igazság.

Szóval jó lenne tudni mi történt.

2018. nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 MisterTT ***** válasza:
91%

15ève a Mc Donaldsba nem vettek fel ,mondván alkalmatlan vagyok erre a munkára. (Nem ilyen embert keresünk)

-Elmentem külföldre dolgozni ,mára saját cègem van (Autószervíz),a kávèpènzem több mint annak az emberrnek az èvi fizetèse aki nekem ezt a mondatot mondta.

(Bár ezt közölni akartam vele de kirugták azóta a mekiből)

Viszont ez a mondat úgy a fülembe maradt hogy lehet ezzen szívtam fel magam ,hogy elinduljak a saját utamon.


Voltam droid voltam melós ,de azt megtanultam hogy sose szabad lenèzni senkit. (Nmszabad röktön a kinèzetről ítèlni)

Pláne nem ezt még az arcába is vissza lökni senkinek.


Pèldául az egyik èjjszakàzós emberem egy arcán is nonfiguratíve kitetovâlt srác. Viszont jól dolgozik mindent megold korrekt rendes humoros ,bejár unalmába is a műhelybe

,Csak nappal megíjjednek tőlle az emberek úgyhogy èjjelre gyakrabban bejár...

2018. nov. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem velem történt.

És nem is véleményt kértem, hanem azt hogy volt-e valakinek ilyen helyzete és mi volt a szituáció lényege és ezért nem is írtam kifejtést. Utólag is bocs, kedves "2.

2018. nov. 28. 03:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy mire gondolsz?


Nekem olyan volt pl. egy helyen, de most visszaemlékezve több helyen hogy olyan szitu alakult ki hogy "léptem le", köszönés nélkül.


Tehát kb. ökörködésbe fulladt az interjú, felálltam a székből azt séta kifele.


De amúgy az is megalázás vagy nem is tudom hogy mondják majd jelentkeznek azt azóta se hallottam róluk, nagyon sok ilyen volt, sőt ahova felvettek ott már interjún megbeszéltük mikor kezdenék, sőt már akkor megkaptam a szerződést.


Csak az élet ugye "nem habostorta" most éppen megint nincs állásom, legutóbbi október végén szűnt meg, megintcsak viccesen.

2018. nov. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!