Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinél kell elsőnek felmondani?

Kinél kell elsőnek felmondani?

Figyelt kérdés

Még nem biztos, hogy felvesznek egy másik munkahelyre, csak elméleti szinten gondolkozom ezen.

Laborban dolgozom, van egy vezetőnk, és van a felette lévő főnökünk. Most fog lejárni a próbaidőm 2 hét múlva, és jövőhéten döntik el, hogy felvesznek-e egy másik helyre. Ha igen, akkor kivel kell közölnöm elsőnek? És személyesen?

Mert most másik gyárba vagyok, nem ahol az irodák vannak, át tudok menni, csak még sosem voltam az iroda részen, azt sem tudom hol van a főnök irodája. Csak a HR-t tudom hol van. De neki illene szólnom elsőnek nem?


2018. nov. 29. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki a munkáltató jogkört gyakorolja. Szerintem az a legtisztább ha "sorban" közlöd a szándékodat a feletted állókkal, így nem lesz az, hogy átlépsz valakit. Nálunk pl van egy hivatalos út amit kötelező betartani. Abból nem lehet baj, ha ezt az utat te is tartod.
2018. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közvetlen felettesnek és majd ő megmondja, vagy megkérdezed tőle, hogyan tovább
2018. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs mi van?


Felvettek egy másik helyre, és ahol vagy ott fel akarsz mondani?


Simán megbeszéled a főnököddel, ennyi.

2018. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!