Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért azt a dolgozót fenyegeti...

Miért azt a dolgozót fenyegetik, aki lelkiismeretes?

Figyelt kérdés
Kevesen vannak ebben a munkakörben. Aki tényleg odateszi magát és a lehetetlen körülmények ellenére is igyekszik teljesíteni. Azt az embert pedig folyamatosan írásbeli figyelmeztetésekkel bombázzák a munkaidő alatt elkövetett hibák miatt (ami elkerülhetetlen a körülmények miatt). Ennek mi értelme?

2018. dec. 22. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem lelkiismeretes, arról lepereg a fenyegetés. A lelkiismeretessel szemben a főnök könnyebben tudja érvényesíteni a hatalmát.
2018. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Azt a lovat kell ütni, amelyik húz."

Ahogy előttem írták. Akik sz.nak mindenre azok a büntetéstől még inkább nem dolgoznak. Csak próbáld ki. Dobd be a durcit, és hisztizz. Százezres béremeléseket köszönhetek ennek a mentalitásnak. Csak egyszer büntettek, soha többet.

2018. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a lelkes dolgozó odafigyel a figyelmeztetésekre és igyekszik javítani a hibáin.


Nekem pl a lelkiismeretemmel játszanak mindig; ez eredményezett oly sok betegen dolgozást, lemondott szabadságot, stb.


Amúgy, és meg ne sértődj, de van különbség lelkes és lelkes dolgozó között. Kényelmes a munkakör? Elvégezhető a feladat? Nem megeröltető vagy nehéz? Ugyanis, ha nem hozzádvaló munkát végzel, lehet,hohy máshol kevesebb negatív visszajelzést kapnál. Ha pl én kasszás lennék, hiába lennék ott időben, maradnék műszak után, pörögnék ezerrel, ha 10-ből 2 ember pnaszkodna rám egy nap.


Ha nem erről van szó, akkor az, amit fent leírtam.

2018. dec. 23. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1.Kilátásba kell helyezni egy felmondást, hogy a főnök is meghallja.Ha lelkiismeretes, akkor szeretnék megtartani és valszeg nem merik majd többet basztatni.


2.Ha mégis basztatják, akkor tényleg felmondani.

2018. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!