Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki pénztárosként...

Ha valaki pénztárosként dolgozik akkor forintra pontosnak kell lennie az elszámolásnak vagy lehet valamennyi százalék hiány?

Figyelt kérdés
Mondjuk valaki pénztárosként dolgozik, csinál egy nap 500.000 forgalmat. Vagyis ennyi a bevétel, ennyi van a kasszában. Igen de ha mondjuk van 10.000 Ft. hiány mert párszor rosszul adott vissza akkor mi a helyzet? Vagy van valamennyi százalék ami még belefér? Mert ugye például ha az 500.000 Ft mondjuk 200 termékből jön össze, akkor előfordul hogy párszor az illető rosszul ad vissza. Vélemények?
2018. dec. 26. 18:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Megerősítem a sparos kommenteket. Én is dolgoztam pénztárosként ott, a minuszt levonják, a pluszt bebasszák kávé pénznek vagy berakják a trezorba, esetleg a műszi zsebébe megy. Sokszor kaptam borravalót, egyszer egy német néninek segítettem a szalagomra felpakolni, nagyon aranyos volt. Adott 500 FT borravalót! Még jó hogy kupi volt az asztalomon, és a kamerát sem figyelte a bizti, alácsúsztattam az újság alá. :D megérdemlik gondoltam, ha már levonogatnak.
2020. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!