Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a magasabb...

Miért van az, hogy a magasabb pozíciójú kollégák társaságát keresi inkább?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, jóban vagyunk. De mikor beszélget velem,rám csak pár percet szán. Mikor megjelennek az igazgatók vagy helyettesek, már rögtön megy hozzajuk. Velük több időt tölt. Arra lennék kiváncsi, hogy vajon azért,mert érdekesebb emberek,mint én,vagy azért,mert magasabb beosztásban dolgoznak és ez számít neki valamit.
2019. jan. 6. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utóbbi.
2019. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Dolgozni, vagy haverkodni jársz be?
2019. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Felfelé nyalni, lefelé taposni! :)
2019. jan. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ő haverkodni jár be vagy segget nyalni?
2019. jan. 6. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bizony, ahogy előttem is írták. Felfelé nyalni, lefelé taposni, oldalra könyökölni - csak így jutsz előre.
2019. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy nézzük, az sosem baj, ha jóban vagy a feletteseiddel. Lehet fröcsögni, hogy ez nyalás, aztán meg kell nézni ki hol lesz 5-10 év múlva.


Amúgy lehet is-is. Nekem is vannak baromi unalmas munkatársaim van akiknek meg én vagyok az.

2019. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Fogadjunk hogy puncija van?

A csajok márcsak ilsenek.

2019. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!