Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemétség lenne jelezni a...

Szemétség lenne jelezni a főnöknek, hogy sík hülye egy kolléga, ráadásul bunkó is hozzá?

Figyelt kérdés

A nő alapvetően normálisnak tűnik, de ahányszor odamegyek (nekem kell ellenőrizni végzi-e a munkáját) fejeket vág, hát ő nem tudja mit kell csinálni, csinálja meg más a munkát. Tegnap meg azelőtt is számítógép előtt dolgozott, és tegnap odamentem hogy nyomtasson ki valamit, mert nem jól csinálta. Hozzátartozik, hogy megpróbáltam én megcsinálni, hogy ne dünnyögjön, csak nem jött össze, mert van rajta egy kis cetli, ami megsérült, így nyomtatni kellett -volna-másikat. Erre odahívta az egyik csoportvezetőt, hogy én mit képzelek, ő nem tudja hogy kell ezt nyomtatni. Ráadásul full nincs képben semmivel, eszméletlen baromságokat mond.... És azt hiszi neki van igaza.

Én 38 félét csinálok érdekes, és nagyjából tudom az ő részlegén mit hogy kell, ő meg egész nap ott ül a gépe előtt és nem tudja hogy kell egy kis cetlit összehozni...



2019. jan. 31. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Részvétem az ilyen kolléga miatt. Beszélnek a főnökkel, el mondanám szépen hogy mi zavar vele kapcsolatban, hogy viselkedik, felül bírál. Vagy tegyen be valaki mást, aki ellenőrzi.
2019. febr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%

10-es léteznek, sajnos- de itt általában nem tud a másik fél védekezni, és csak mindig csak az egyik oldalt halljuk (rendszerint torzítva). Azonkívül valaki háta mögött vádaskodni nem méltó az emberhez - erről 1-ben írtam, de azonnal 0% lett. Tehát a kérdező hiába kérdezte, hogy "szemétség-e", helyesnek tartja és bántja, aki nem.

Akkor tehát mi a probléma és a kérdés?

2019. febr. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

10-es annyira próbálod védeni a kollégát, ne erőltesd már ennyire. Nem torzítottam ezen semmit, így volt, ahogy leírtam. Ne itt okoskodjál már, nem hiába pontoztak le...

Többieknek köszönöm a választ, már említettem a főnöknek a dolgot és meg lett oldva a mai nappal. :)

2019. febr. 2. 12:57
 14/15 A kérdező kommentje:
12-es, bocsánat.
2019. febr. 2. 12:57
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt még esetleg leírhatnád, miképpen oldódott meg.
2019. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!