Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te melyik program szerint...

Te melyik program szerint dolgoznál szivesebben az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy választhatsz. Ugyanabban a pozicióban, két program közül választhatsz:

1. Hétfőtől péntekig, 9-17 óráig, egy nap pedig(amelyiket szeretnéd) szabad, illetve minden második szombaton 9-13ig.


2. Egyik nap 9-19 óráig, másnap délután 16-19 ig, minden második szombaton 9-13ig.


Az első opcióban minden nap reggeltől délutánig, viszont kb fél óra az út hazáig szóval sokmindent már nem tudsz csinálni, viszont van egy plusz szabadnap, amikor teljesen azt teszed amit szeretnél.

A másodikban az a jó, hogy minden második délelőtt szabad és csinálhatsz bármit, viszont 3tól készülni kell és4re beérni ileltve minden nap fél 8 ra érnél haza.


Te melyiket választanád és miért?


2019. febr. 11. 13:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az első gyakorlatilag egy "normál" dolgozó ember napirendje.


Azt választanám, mert nincs benne semmi kiugró, átlag 8 órás napirend, a +1 szabadnap teljesen jó extra, 2 hetente szombat meg nem katasztrófa.


Már csak azért is választanám, mert kényelmesebb, a reggel kelek és megyek dolgozni ritmust ad az életnek.

2019. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az 1. választanám, valahogy több szabadidőt ad, ami jobban hasznosítható lenne, mint a 2.-al.
2019. febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az elsot. 17 ora utan elotted van meg egy rakas ora, amikor barmit lehet csinalni. (Tudom, tudom, ugyet intezni mar nem lehet, es nyilvan mindenkinek minden masodik napjat az ugyintezes teszi ki es mindig ez a legfontosabb szempont, hogy raerjen az ember ugyeket intezni.)
2019. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én az elsőt választanám. Én most 9-17:30 dolgozom per nap, és szerdán home office, nekem ez teljesen oké, mert közel lakom az irodához, és home office-ban tudok ügyet is intézni azért. Én 9-19-et nem bírnám idegileg egyszerűen, és jobban szeretek egy hasonló napi rutint, mint hogy egyszer így, egyszer úgy.
2019. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!