Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnék az alábbi problémámmal...

Tudnék az alábbi problémámmal (ld. Alább) dolgozni? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve már KIZÁRÓLAG csak Guttalax hashajtóval megy a széklet ürítés, SEMMI MÁSSAL... A székelés MINIMUM kettő de inkább három alkalomból áll másnap az előző este bevett hashajtó után, és csak így hat a hashajtó, SEHOGY MÁSHOGY... Egy ilyen székelési folyamat hosszú, kb. 40-45 perc (3 alkalom esetén természetesen 3x45 perc), ugyanis nem egyszerre jön ki a széklet, hanem több kisebb darabban... Továbbá a 1-1 székelés végén NAGYON sokáig tart a törölgetés is, kb. 50 db WC papírt el kell használni, mert annyira tocsog/locsog a széklettől a fenekem és olyan iszonyatosan fekáliás magyarul, hogy semmiféle nedves törlőkendő meg mosakodás meg SEMMI ilyen nem használ, és nem lesz attól sem gyorsabb...


A kérdés a következő: hogy tudnék én így MINDEN NAP munkába járni, ha a hashajtót 3-4-5 naponta szoktam bevenni (sűrűbb illetve ritkább bevétel szintén nem hat már, de sokszor van, hogy már így sem hat, ha 3-4-5 naponta szedem, és akkor újból be kell venni másnapra vagy még tovább)... Ha 3 alkalommal is 40-45 percet (tehát 3x45 percet) ülök és törölgetek a WC-n munkaidő alatt, azt milyen munkakörben néznék el nekem? Vagy hogy lehetne így dolgozni szerintetek? Ötleteket várok, szívesen veszek BÁRMILYEN javaslatot, ugyanis se a szüleim, se a környezetem nem hiszi el ezt nekem, hogy tényleg emiatt nem merek elmenni dolgozni, azt gondolják rólam, hogy egy munkakerülő tróger vagyok, aki DIREKT nem is akar elmenni dolgozni, és mindenféle kifogásokat keres arra, hogy ne kelljen neki... Ja azt még kifelejtettem, hogy mivel nagyon nagy étvágyam van, nagyon sokat eszek minden nap, 3-4-5 nap után nem kevés széklet távozik, és sok WC (főleg munkahelyeken) lehet el se bírna ennyi mennyiségű székletet (a mi vécénknél lehúzáskor szerencsére nagyon nagy a víznyomás), a rengeteg WC papírról már nem is beszélve, amit 6 darabonként szoktam lehúzni...


Amúgy 35 éves, jelenleg 50%-os rokkant férfi vagyok pszichiátriai betegségek miatt, gyógyszereket is szedek 15 éve (amik a fő okai a székrekedésemnek), a szüleimmel élek, és gyakorlatilag ők tartanak el, ugyanis nagyon kevés a havi jövedelmem... Ha lenne legalább 3 év munkaviszonyom, akkor több lenne, de sajnos csak fél évem van, és nem tudom így, ezzel a problémámmal hogyan dolgozhatnék...


Az otthoni munka mint opció lehetséges, a gondozómmal ennek rövidesen utána fogunk nézni, de azt sem olyan könnyű találni azért gondolom én, pláne egy megváltozott munkaképességűnek...



2019. márc. 2. 19:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Teljesen kiszámíthatatlan, hogy mikor hat és ezt nem tudom szabályozni... Van, hogy mikor már felkelek reggel azonnal, van hogy csak délelőtt-dél körül (ez a leggyakoribb), és volt már olyan is, hogy este 10-kor volt az első (igaz ez ritka)... Lehet, hogy meg lehetne ezt beszélni a főnökkel, és valahogy mégis megoldani, de erre én még nem láttam példát... Igaz magamon kívül senki mást nem ismerek ilyen problémával...
2019. márc. 2. 22:21
 12/28 anonim válasza:

És mennyire szőrös az ánuszod? Lehet ha borotválnád, nem kellene annyit törölni, nem virítana a betyárkörte.


Amúgy meg csak ha három naponta kakilsz, akkor az csak 2 munkanapot jelent, amikor munkahelyen kell végezned.

2019. márc. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Eléggé szőrös, belül(?) is... A borotválást lehet majd kipróbálom, de nem hinném, hogy ez (jelentősen) csökkentené a törlési időt...


Sokszor van, hogy nem hat egyáltalán a hashajtó vagy csak alig (persze a törölgetés akkor is hosszú idő), akkor még egyszer be kell vennem, és megint oda a másnapom... Volt már olyan is régebben, hogy egymás után 4x kellett bevennem négy napon át este, hogy végre hasson...

2019. márc. 2. 22:58
 14/28 anonim ***** válasza:
45%

Nem gondoltál arra, hogy valami otthonba menj, ahol nyugodtan vécézhetsz 3 órát, 50 gurigával, utána meg 1 órát kezet moshass?


Mert ebből munka nem lesz, az meg elég meredek, hogy 35 évesen a szüleid tartanak el.

2019. márc. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Amúgy az orvos mit mondott az állapotodra?
2019. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Gondoltam már az otthonra (és nem is csak emiatt...), de szerintem fiatal vagyok még ahhoz, és annak is megvannak a hátulütői jócskán, de most inkább nem mennék ebbe bele... Miért meredek? Molnár Krisztiánt is a szülei tartják el, és nem sokkal fiatalabb nálam, 4-5 évvel...


Amúgy nem 50 guriga (azért az már tényleg nagyon sok lenne), hanem 50 db letépett, félbe hajtott WC papír...


A pszichiáteremet nem igazán érdekli ez a bajom, a háziorvosomnak meg még nem (nagyon) panaszkodtam ezzel, mármint ilyen részletesen...

2019. márc. 3. 15:30
 17/28 anonim ***** válasza:

#16


És Molnál Krisztiánhoz hasonítod magad? Egy rosszindulatú, romlott fogyatékoshoz?

2019. márc. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én is fogyatékos vagyok... Vagyis kapok fogyatékossági támogatást (is), a 2 évvel ezelőtt diagnosztizált Asperger szindrómámra... Igaz én kitűnőre érettségiztem (egy erős középsuliban) és egyetemre is jártam 5 évig (nem fejeztem be, otthagytam...), ebben valóban nem hasonlítok rá... De azóta már úgy leamortizálódtam a hosszú évek alatt, hogy most már csak gyakorlatilag egy gyógyszereken élő droid vagyok...
2019. márc. 3. 15:56
 19/28 A kérdező kommentje:
*gyógyszereken élő, vegetáló droid...
2019. márc. 3. 15:57
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van egy egészségügyi problémád, ami megkeseríti az életedet, de orvosnál még nem jártál vele.
2019. márc. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!