Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdőként 2 éve munkanélk...

Pályakezdőként 2 éve munkanélküli vagyok. Mégis mit csináljak? Teljesen elkeseredtem már.

Figyelt kérdés

Csak érettségim van, és átmenetileg gondoltam, hogy dolgozok, míg összegyűjtök pénz albérletre. Nem gondoltam volna, hogy ez lesz.


Akárhová jelentkezem onnan vissza se jeleznek. Még gyárból se.


Ezzel nem is lenne gond, lenyelném. De itthon teljesen leépültem és élettelen lettem. Belefásultam ebbe a reménytelenségbe.


Mit tegyek? :(



2019. márc. 7. 20:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#6: Csak nem azért, mert munka közben sörözni akarsz?
2019. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
Kérdrző hol laksz? Valahogy hihetetlen, hogy nem találsz munkát. A boltokban (aldi,spar...) lasszóval keresik az embereket, simán elég az érettségi. Gyárakban is tuti van hely. Persze aki nagyon válogat, annak nincs munkahely. Én a diplomammal nem találtam munkahelyet. Gondoltam valamit megis kéne csinalni. Az aznapi friss hirdetések közül (jófogas) kettőt hívtam fel. A 2.nál aznap d.u interjura mentem, 2 nap múlva dolgoztam. Igen, "csak" salatát gyártok egy gyár menzaján, de közben penzt keresek és munkahelyet is. Dobd szet az öneletrajzod mindenhol. Oda is küldd el, ahol épp nincs hirdetes. Kezdve a boltokat, gyárakat, éttermeket. Es ne válogass!
2019. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem lévő is írta, több diplomával, 3 nyelvvizsgával én is elhúztam melózni egy olyan céghez, amihez egyik végzettségem sem passzol, mert meg kell élni valamiből. Az én egyik szakmámba kihalásos alapon lehet bejutni, a másik itthon nagyon alulfizetett szakma, külföldön szó szerint az itthoni bér 15x-esét lehet keresni. Míg várok egy külhoni ajánlatra (amikre folyamatosan jelentkezem) addig elvagyok jelenlegi állásomban, ami nem kihívás.
2019. dec. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!