Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A "Hétvégi túlóra lehetőség“...

A "Hétvégi túlóra lehetőség“ nem azt jelenti hogy akarom megyek nem akarom nem megyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok naiv? Amikor ide kerültem ez volt az álláshirdetésben: "Hétvégi túlóra lehetőség“


Állásinterjún azt mondták aki túlórázni akar és többet hazavinni annak adnak erre lehetőséget.

Én meg be is nyaltam hogy én döntöm el és most már állásban döbbenek rá hogy ez úgy működik hogy ha elrendelik a túlórát akkor maradsz, ha nem másnap ne is menj többet.


Vajon én vagyok naiv hogy elhittem a "Hétvégi túlóra lehetőség“ az csak lehetőség tényleg és nem kötelező?


2019. márc. 9. 12:59
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

"Most inkább kinyalják a segged, csak ne menj el."


És hol melyik mesében?

2019. márc. 9. 15:24
 12/37 anonim ***** válasza:

"Nem vágjátok le, hogy ez megint Balázska? Őt még a nyári szabadságról is vissza lehet rendelni kirúgással fenyegetve, és közölve, hogy semmi kártérítést nem kap.“


Engem már kétszer is visszarendeltek nyári szaviról úgy hogy semmit se fizettek és állásommal zsaroltak. És nem vagyok még balázska se (bárki is az).

Na erre varrjatok gombot.

És vissza is mentem mindkétszer és nem fizettek ki semmi káromat és nyíltan megmondták ne menjek viszza ha nem akarok de akkor volt egy állásom.

2019. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
73%
12: Balázska, megint jól megvéded saját magadat más felhasználói bejelentkezésről.
2019. márc. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Na látod?
2019. márc. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Engem ha berendelnenek, miközben épp nyaralok, így volnék vele, hogy nagy ló van a kertetekbe, tehettek egy szívességet a nyelvetekkel. Nem mennek be. Rúgjanak ki. Egy hét alatt találok másikat.
2019. márc. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:

"Egy hét alatt találok másikat.

"


És ez mennyiben releváns? Te találsz mást 1hét alatt nagyon szép akkor te nem mész be.

Más nem talál más örülhet hogy van helye egyáltalán az BE FOG MENNI. és kussol és örül hogy nem b***ák ki.


Mi ebben a nem érthető?

2019. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Figyelj Balazska nyugodjal már le, mer agyvérzést kapsz. Lecarom hogy ki megy be meg ki nem, de neked meg mi bajod, mikor nem is dolgozol, hanem otthon ülsz és anyád tart el a rokkantnyugdíjból?
2019. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Csak olyan megy be, csak azt rendelik be, aki olyat tud, mint senki más. Ő pedig nem a szalagmelós, és nem is annyit keres.
2019. márc. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:

"csak azt rendelik be, aki olyat tud, mint senki más."


Ühüm. És ha egy tizenkettő egy tucatsenkit rendelnek be akkor hogy érvényesül a logikád???

És miért pőt? mert olyan szinten nincs ember az adott trágya helyen hogy ha 1 ember is felmond már dől az egész és még az elemi feladatra sincs ember így berendelik azt aki mg ott van-


És ennyi!!!


Pótolhatatlan ember? Dehogy!! Csak akkora trágya a hely hogy nincs ember még arra se hogy a telefont felvegye... és akkor be kell rángatni azt aki még ott van. Mást kit hívjanak? Aki felmondott azt nem hívhatják.

2019. márc. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Balázska menjel sz.arni
2019. márc. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!