Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A "Hétvégi túlóra lehetőség“...

A "Hétvégi túlóra lehetőség“ nem azt jelenti hogy akarom megyek nem akarom nem megyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok naiv? Amikor ide kerültem ez volt az álláshirdetésben: "Hétvégi túlóra lehetőség“


Állásinterjún azt mondták aki túlórázni akar és többet hazavinni annak adnak erre lehetőséget.

Én meg be is nyaltam hogy én döntöm el és most már állásban döbbenek rá hogy ez úgy működik hogy ha elrendelik a túlórát akkor maradsz, ha nem másnap ne is menj többet.


Vajon én vagyok naiv hogy elhittem a "Hétvégi túlóra lehetőség“ az csak lehetőség tényleg és nem kötelező?


2019. márc. 9. 12:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ennyi? Ennyire futja? Érvelés logika stb?

Semmi?


Bizony vannak emberek akik olyan helyzetben vannak hogy ha egy mázsa szart öntenek a képükbe akkor is maradnak. Mert hova mennének.

2019. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
10%
Mivan szorulasod van Bazsika, ne mergelodj. Ez szarugy. Szó szerint
2019. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Most mehetnek bárhová. Ezer a meló
2019. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
23: Dehogy is mehetnek. Egész Pest megyében kétfajta lehetőség van: Szalagmeló nettó 120-ért vagy közmunka rongyos nettó 50-ért.
2019. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
De ha amúgy sincs elég nincs, akkor miért akarnák kirúgni, még azt a keveset is? Logika
2019. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

", akkor miért akarnák kirúgni, még azt a keveset is? Logika"


Hogy éreztessék az erőviszonyokat!! Logika ember igen!!

Cska nem gondolod hogy a magát istencsászárnak képzelő szarjani főnök eltűri hogy egy beosztott azt mondja neki nem???

Nem tűri el. Inkább omoljon össze az egész cég de inkább kirúg mindenkit de akkor se tűri el hogy egy alkalmazottka nemet merjen mondani neki!

2019. márc. 9. 19:54
 27/37 A kérdező kommentje:

"Most mehetnek bárhová."


Miért mehetnél BÁRHOVA? ne mehetsz oda mehetsz eleve ahova felvesznek de oda meg lehet épp te nem akarsz menni ld szar gyenge bér.


Nme mehetsz te bárhova miért is mehetnél.

2019. márc. 9. 19:56
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Bazsó , ki verted ma már az öt centist? Feszkosnak tűnsz
2019. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Bazsó szívasd meg a főnit ha berendel. Amikor épp nincs bent verd rá a billentyűzetere a bret
2019. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Mindegy h Balázska e vagy se. De én spec nettó 200 at kapok, ha bent vagyok minden munkanap, jelenléti bónusz, esetleg egy vagy két nap túlóra, és máris 250, minimális erőbefektetéssel. Gyárban. (igaz, nem is operátor vagyok)
2019. márc. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!