Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A "Hétvégi túlóra lehetőség“...

A "Hétvégi túlóra lehetőség“ nem azt jelenti hogy akarom megyek nem akarom nem megyek?

Figyelt kérdés

Én vagyok naiv? Amikor ide kerültem ez volt az álláshirdetésben: "Hétvégi túlóra lehetőség“


Állásinterjún azt mondták aki túlórázni akar és többet hazavinni annak adnak erre lehetőséget.

Én meg be is nyaltam hogy én döntöm el és most már állásban döbbenek rá hogy ez úgy működik hogy ha elrendelik a túlórát akkor maradsz, ha nem másnap ne is menj többet.


Vajon én vagyok naiv hogy elhittem a "Hétvégi túlóra lehetőség“ az csak lehetőség tényleg és nem kötelező?


2019. márc. 9. 12:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"ha bent vagyok minden munkanap, jelenléti bónusz"


Még jó hogy egy munkahelyen benn vagy minden munkanap.... hogy is lehetne másképp


ha nem vagy benn= kirúgnak azonnal. legalábbis nálunk

2019. márc. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Nálunk nem. Ha beteg vagy, otthon maradsz. Nálunk még azt se rúgták ki, akinek semmi haszna és buta mint a föld. Sőt, ha dolgod van, el is engednek ám elintétni. Van egy-két kolléga akik tök sokat hiányoznak de őket se teszik ki. Inkább felvesznek embereket. A kirúgás szabálysértés esetén van, ha szó nélkül tűnsz el, vagy ha nagyon durván összeférhetetlen vagy, meg ha tényleg tojsz a munkára. Azt nem szeretik.

Szóval vannak normális helyek is, csak ennyit akartam a fizum emlegetésével, meg ezzel a valasszal.

Nem mondom persze hogy nálunk nincs baj. Van, hogyne. De nem véletlen dolgoznak ott többen is évek óta. A fizu persze még így is ratyi, de mihez képest ugye. Nekem spec megfelel egyelőre.

Ja és nálunk ülni és állni is lehet, ahogy jól esik és hatékonyabb vagy, valamint csökkent munkaképességűeket is alkalmaznak, meg idős embereket is. A kollégák meg segítőkészek egymással.

Nem disney mese. Itt dolgozom két és fél éve. Okkal. (más kérdés hogy a megbecsülés fentről azért nem túl erős és állandó a káosz, mert inkompetens idióták döntik el, hogy merre toljuk a szekeret. Viszont a műszak vezetők megint csak nagyon rendes emberek és kétszer annyit dolgoznak mint a beosztottjaik... nem ők az inkompetens alakok, hanem akik felettük vannak)

2019. márc. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

"hanem akik felettük vannak) "


És hogy lenni szokott a fent levő inkompetens barmok a semmire se jó retkek 5x anynit keresnek mint bárki más és cserébe akkora hülyék mint senki más? jól gondolom?

a legtöbbet keres és annyit se ér mint a legutolsó hülye a soron. ahogy annak lennie kell.

2019. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Hát nyilván. De most engem mit zavarjon, ha közben azért van egy csomó pozitív dolog, plusz én is tök jól el vagyok a fizetésemből? Ez mindenhol így van és így is lesz. Emiatt utálni egy céget hülyeség és csak a te életed keseríti meg.
2019. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

"Ez mindenhol így van és így is lesz."


remélem úgy halok meg hogy rájövök ez miért van így. Mert én 40 elmúltam ezer és ezer helyem volt már de olyan még soha ahol a főnöknek ne egy agyonb**nivaló állat lett volna.


Mindig mindenütt olyanok ültek ott fenn akik a legelemibb feladatokat se tudták volna ellátni.


Mondták gyakran de igaz aki ért valamihez abból szaki lesz, aki nem ért semmihez de dolgos ember az jó segédmunkásnak aki meg nem ért semmihez és még egy dologtalan szar alak is na abból lesz a főnök!!

Evidens hiszen még egy felmosóvödröt se lehet rábízni mert semmihez se ért + a meló is büdös neki hát mi lenne más mint főnök. Másra nem jó.


De hogy ez miért van így arra míg élek nem fogok rájönni.

2019. márc. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Persze, Balázska, tudjuk. Téged szögesbunkóval ver a sors. Gonosz, alkoholista főnökök, akik megcsapolják a dolgozók fizetését, szabadságkérelemre kirúgással fenyegetőznek, meg direkt kicseszésből Karácsonyra időzítik a felmondási közleményt. Meg ha a dolgozó nem veszi fel a telefont, akkor megszerzik a házastársuk munkahelyi mobilját, sé azon zaklatják. Valamint az életmentő műtéten frissen átesett dolgozót felhívják a kórházban, hogy rögtön menjen bele, leszarják milyen állapotban van.
2019. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Így van. Így. ha 1000000 x nem hisszük...akkor sincs semmi. Akkor is így van


"Gonosz, alkoholista főnökök, akik megcsapolják a dolgozók fizetését, szabadságkérelemre kirúgással fenyegetőznek, meg direkt kicseszésből Karácsonyra időzítik a felmondási közleményt. Meg ha a dolgozó nem veszi fel a telefont, akkor megszerzik a házastársuk munkahelyi mobilját, sé azon zaklatják. Valamint az életmentő műtéten frissen átesett dolgozót felhívják a kórházban, hogy rögtön menjen bele, leszarják milyen állapotban van."

2019. márc. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!