Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nő vagy férfi? Melyik legyen...

Nő vagy férfi? Melyik legyen inkább a főnököd?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy melyik nemet preferáljátok jobban, ha vezetőről, főnőkről van szó. Kinek a vezetése alatt dolgoztok szívesebben? Én férfi főnökkel jobban kijövök, de ez csak az én személyes tapasztalatom. Légyszíves írjatok nemet is ha lehet! 34/F

2019. márc. 14. 19:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%
És ismét egy kérdés, ami alatt a kommentelők bizonyíthatják, hogy a férfiaknak nem is kell elnyomni a nőket, megteszik ezt ők maguk egymással. Mindenki szépen leírhatja, hogy "sose volt női főnököm / csak egy női főnököm volt, de természetesen esküszöm, hogy rossz az összes", azon persze fel lennének háborodva, ha a főnök jelentené ki egy alkalmazott alapján, hogy a nők nem jó munkaerők.
2019. jún. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
44%

A vezetői pozitíció és az alkalmazott között azért van egy kis különbség. De ami azt illeti, én annyira nem sértődnék meg azon ha ilyet írnának rólunk. Nagyjából ez a tapasztalatom így 10 év munka után. A férfiak is lopják a napot sokszor, de még mindig köztük láttam a több lelkiismeretes egyént. A nők hajlamosabbak inkább a pletykálással foglalkozni, és még ha dolgoznak is közben, az általában a munka minőségének rovására megy. Én kifejezetten utálok beszélgetni, ha valami olyat csinálok, amire oda kell figyelni és minő érdekes, ha a mellettem ülő kollégának jelzem, hogy most kicsit hagyjon, mert nem tudok rá is figyelni, akkor két eset van: megérti és csendben dolgozunk tovább. Csendben marad, de látszik rajta, hogy sértve érzi magát. Kitalálhatjátok, melyik nem melyik viselkedést produkálja. (Eddig egy kivételt láttam, de végül arról a csajról is kiderült, hogy fúrni kezdett a hátam mögött...)


Szóval én alapjáraton nem bírom a többi nőt megérteni és nem is szeretek velük dolgozni.


De majd úgyis lepontoztok.

Ellenben a sztereotípiák nem maguktól alakultak ki...

2019. jún. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Volt mar rossz női és férfi főnököm is, de nőkkel ezerszer jobban kijövök, szóval nő!
2019. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%

Férfi!


A gyakorlati helyemen egy nyugdíjas házaspár volt a cégvezető, a nő iszonyú bunkó volt velem, folyton levegőnek nézett, reggel ha köszöntem vissza sem köszönt nekem. Max akkor szólt hozzám ha utasítgatott. A férje jófej volt, az első naptól kezdve megkérdezte mindig hogy vagyok, megismertetett a többiekkel, lehetett vele a beszélgetni stb.

Könyvelőirodában szintén női főnök... Kb a 3. napomon jött oda bemutatkozni, azt se tudta ki vagyok. Akármit kérdeztem tőle, bunkó volt.

Jelenleg 2 férfi főnököm van. Kiadják a feladatot, nem piszkálódnak, lehet velük normálisan beszélgetni, viccelődnek velem, nem gyomorgörccsel járok be.


Minden munkahelyemen ugyanolyan pontosan dolgoztam, nem lógtam, nem szrtam le amiket kértek tőlem, szóval nem tudom mi az oka, ha valaki már az első napon bunkó velem.


24N

2019. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
#24 Az ok egyszerű: féltékenység.
2019. jún. 12. 10:57
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt nő főnököm, egész műszak alatt jött utànam még a budira is, és állandóan kötekedett, ha már egy rekesz egy centivel arrèbb volt rakva, mint ahogy azt ő megszokta akkor is. Volt férfi főnököm, na annak meg az volt a hobbija, hogy tinilànyokat zaklatott, szerencsére engem nem, mert a barátnőmre volt rààllva, például a munkás szàllón befeküdt mellé éjszaka meg ilyenek.

Gyakorlatomon volt férfi főnököm, de olyan bamba volt szegény, hogy fogalmam sincs, hogy kapott ekkora pozíciót. Nő főnököm is volt, ő viszont aranyos volt, nem szólt semmièrt, lazán vette a dolgokat.

Szóval nekem mindegy, csak ÈPESZŰ legyen.

2019. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nő.
2019. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!