Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád? Elégedett vagy vele?

Mi a munkád? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 09:27
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Konyhán dolgozom,a munka magában véve jó a kollektíva csapnivaló ha elmegyek emiatt lesz.
2019. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Úszómester vagyok, a fizu a rossz és a jó között van, de nem vagyunk azért túlfizetve, az 1000 forintos órabèr alatt vagyunk jócskàn.

Ami jó: Magamat osztom be, az egyik főnököm jófej, szoktak lenni csapatèpítők, jók a munkatàrsak és munkaidőben sok a szabadidőm.

Ami rossz: Sok a hülye vendèg, néha nagyon meleg, néha peig nagyon hideg van bent.

Az eredeti szakmàm IT térület, de ha abban kéne dolgoznom megölnèm magamat, meló melett pedig tanulok estin.

Összességèben elégedett vagyok vele, mert van 1000-szer rosszabb hely ahol dolgoztam már.

2019. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Létesítményi tűzoltó vagyok. Nagyon elégedett és szeretem.
2019. szept. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim válasza:
100%

Ügyfélszolgálat asszisztens webshop-nál.

A fizetés lehetne jobb is, de a munkát szeretem.

2020. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Gyárban dolgozom, mint műszakvezető.


Elégedett vagyok, de lassan szerintem váltok.

2020. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Gázszerelő vagyok. Döl a pénz.
2020. márc. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügy. Imàdom.

Elégedett lennék, ha nem huznàk keresztbe néha egy több éjszakàs munkàm, amikor megcsinàlok valamit kèrès szerint, azutàn megvàltoztatjàk magàt a kèrést/utasitàst, hogy mégsem ugy kell, és àtszabatjàk az egészet es még több éjszaka lesz belöle, mert ugye a hatàridö viszont multhét elötti hét. Azaz a napi 8 ba eleve nem fér bele, mert sokminden màs is van, igy marad az éjszaka munkàn kívül. És mindezt lètminimum alatti bérért.

De muszaj mert ez rugalmas munkaidejü àllàs en osztom be a sajàt idöm, ami nekelm létszükséglet a suli ès egyebek mellett, a munkàn es tanulàson kivül ezer màssal is foglalkozom.

2020. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
Laborban dolgozom adatrögzítőként, elégedett vagyok, egyelőre. Jó a fizetés, még mindig van munkám, de nem vagyok nagy veszélynek kitéve, rugalmas munka, mellette tudok tanulni. Nem szetetek egy munkahelyen leragadni huzamos ideig, de 1-2 évet le tudnék még itt húzni, amíg tanulás mellett nincs sok szabadidőm, utána váltanék. Egyébként nem ez az álmom, de jelenleg tökéletes, introvertáltként áldás, hogy egész nap egyedül dolgozhatok és közben zenét is tudok hallgatni, ami energetizál.
2020. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Építészmérnök vagyok, nem különösebben érdekel így nem vagyok elégedett.
2020. ápr. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok, jó, mert nincs hétvége, délután és éjszaka, csak óravázlatírás hajnalban 😋

Ha éppen nem vagyok elúszva semmivel, és pörög az agyam, akkor szeretem a munkám.

2020. máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!