Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a munkád? Elégedett vagy vele?

Mi a munkád? Elégedett vagy vele?

Figyelt kérdés

2019. márc. 31. 09:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
100%
Taxis vállalkozó vagyok. Végre elmondhatom, hogy megtaláltam az utam. Nincs főnököm, nem cseszegetnek és a magam ura vagyok. Korábban alkalmazott voltam különböző munkakörökben, feszt kirúgtak meg nem becsültek meg, beleuntam.
2020. máj. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Közalkalmazott vagyok kultúrális intezményben. Sokáig élveztem amit csináltam mert nem csak munka volt hanem hivatás is. De hiába képeztem magam (több diploma) végeztem tökéletesen a munkám és lelkesen és rengeteg új ötletem volt amiket a szabadidőmet rááldozva is megvalósítottam. Nem becsültek meg soha. Sem anyagilag sem egyebként. Pedig a dícséret ingyen volna. De ezt nálunk nem osztogatják senkinek. Kiölték belőlem a lelkesedést és egyáltalán nem vagyok elégedett pedig alapvetően jó és érdekes a munkám. De belefásultam a közeg miatt és éhbérért dolgozom ami szintén nem felemelő. A kollégaim is ugyan így éreznek és sorban mondanak fel. :(
2020. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Kutyakozmetikus vagyok. 5 éve már a szakmában dolgozok, kicsit csappant a lelkesedésem,egyre több sőt már csak olyan kutyák vannak akik túl vannak kényeztetve,nulla nevelés és egy 3 kgos kutyával is kész szenvedés az egész . Nyilván megoldjuk,de nagyon leterhelő az ilyen. Egyik kutya se igazán szereti a macerát. Kistestűek pláne,de úgy vettem észre egyre rosszabb. Nagy testűekkel egyszerűbb.

Én szeretem a munkámat ettől függetlenül,de már sokkal jobban lefáradok benne. Alkalmazottként, én meg a főnököm dolgozunk ketten.


Közel van,viszonylag rugalmas :)

Fizu egész jó, ha van meló,holt időszakban nem az igazi.

2020. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
Én ápoló vagyok. Szeretem a munkám, szeretem amit csinálok. Elégedett vagyok.
2020. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Postás vagyok. Iszonyat jó egyes szempontból, de am rohadtul semmi kedvem kikelni mindennap az ágyból, emberekkel beszélgetni, válaszolni a főnök f.szságaira. De már pár hónapja dolgozom azon, hogy online dolgozzak, és gazdag legyek. Elég jól megy.
2020. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Eladó vagyok, amit kezdek megutálni.


Elégedett voltam hellyel-közzel pár éve, de a pénz akkor sem volt jó érte.

Felköltöztem Pestre, erre jött a járvány. Kapaszkodnom kell egy olyan üzlethez, ahol nincs előrelépési lehetőség, napi szintűek a konfliktusok.

Lassan nincs biztonsági őr, már mindent mi csinálunk. Cserébe naponta hallgatjuk, hogy viseljük a maszkot, miközben a vevők több, mint 60%-a tíz perc időtartamra se akarja felvenni. Jó pár kollégám nem szól rájuk, egyik kolléganőm viselni se hajlandó. Úgy, hogy halljuk hol és melyik boltot büntették meg, illetve azt, hogy helyszíni bírság 50 ezer a vevőnek, és 250-500 ezer a boltnak. Kb. a harmadik büntetés után be is zárhatunk. Váltanék, de gazgasági válság közepette lehetőség nincs.

2020. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Szociális területen dolgozok, amit imádok. A fizetés viszont, ahogy mondani szokták "éhenhalni sok, megélni kevés". Szóval kell valamerre lépnem, pedig ezt imádom csinálni.
2020. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Életművész vagyok, elég rosszul fizet. Tanfolyamokkal próbálkoztam, de nem jutok be sehova, ahová még felvettek volna "ingyen", az is kiderült, hogy több százezer forint(apróbetűs rész).

Iskolába járok egyelőre, de szerintem ha végeztem megyek valami kevésbé rosszabb gyárba. Az eredeti szakmám rendszergazda érettségivel, most pedig építőipari szakmán fogok végezni. Cél az egyetem, de ahhoz még sok pénz kell, én meg egy csóró megyében élek, ahol ha van munka is éhbért fizet (de munka sincs nagyon), szóval mindenképp lépnem kell majd, amihez nem füllik a fogam, mert nagyon szeretek itt élni, szeretem az itteni környezetet, de a munkanélküliséget gyűlölöm.

2020. szept. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Tanárként dolgozom, utána pedig edzéstartással foglalkozom. Alapvetően szeretem, az én választásom: a körülmények és egyes emberek tudnak csak lehangolni, az olyan dolgok, amik nem rajtunk múlnak. Ha nem szeretném a munkám, megpróbálnék váltani, de most eldöntöttem, hogy legalább öt évig még csak agyalás szintjén sem. Van más képesítésem is. Sokkal inkább bosszant, hogy ismerőseim más területeken csapatépítőről, ingyen kávéról, juttatásokról és bónuszokról, előrelépési lehetőségről beszélnek. Nálunk ez sajnos halott ügy.
2020. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Lelkész vagyok gyülekezetben és kórházban. Iskolában heti hat órában tanítok, illetve zenélek is. Elégedett, kiteljesedett vagyok :)
2020. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!