Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy főnök csak a saját...

Ha egy főnök csak a saját sikerének tud örülni az mit jelent?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 18:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Miért nem az ilyen főnök mond fel?"


Bocs de ezen elmosolyodtam. Azért mert máshol nem kapna ekkora hatalmat mint ami van neki most. És az ilyen mindig a hatalomra megy. MINDIG. A hatalom egy pici morzsájáért lemegy kutyába. Felfelé nyal, lefelé könyököl, de utóbbit is egy szép mosollyal az arcán teszi. Továbbá azzal van elfoglalva hogy ő felfelé milyen képet mutat. Lehet hogy a tréninged hiányos volt így elkövetsz valami hibát amire az ő főnökei mutatnak rá, emberünk első reakciója az hogy elönti a düh mert hogy te égeted őt. Még véletlenül se arra kéne ránézni hogy a dolgozók megfelelően vannak e oktatva. Ha pedig olyan naiv vagy és jóhiszemű mint én voltam még te érzed sz.rul magad.

Vagy így született, vagy pont a munkakörnyezet tette ilyenné, nem tudom és nem is érdekel. Meghozta a döntést hogy saját magáért teper, én is azt fogom tenni ővele szemben.


Megoldás:

1. találj egy olyan munkahelyet ahol jó főnök van és nem egy ilyen istenverte pszichopata

2. te magad válj főnökké a saját cégedben

2019. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!