Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem diplomàs munkahelyet...

Ha nem diplomàs munkahelyet pàlyàzok, nem is szakirànyút èrdemes beleírnom az önèletrajzba, hogy diplomàm van?

Figyelt kérdés
Nos, pàlyatèvesztett vagyok, nem érdekel, amit tanultam, sosem fogok abban dolgozni. Olyam munkàt szeretnèk, amit èlvezek. Ilyenkor èrdemes letagadnom az egèszet vagy azért ìrjam bele?
2019. ápr. 16. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Behívtak, de fura volt, mikor rákezdték, hogy egyszerű adminisztrációs munkáról van szó, ez nem biztos, hogy egy diplomásnak megfelelő, stb, meg a fizu sem több a garantált minimálbérnél, amire szintén ők mondták, hogy kevés lehet ezen okból. Még azon csodálkoztak, hogy nekem nincs ezzel gondom. Egyszerűen nem értem, minek hívnak be ilyen helyekre, ha ezeken nekiállnak problémázni.
2019. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!