Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktál féltékeny lenni a...

Szoktál féltékeny lenni a párod munkatársaira?

Figyelt kérdés
Parom munkahelye elég laza, sok bulival, közvetlen kapcsolatokkal, nagyon féltékeny vagyok a párom kolléganőire, az ott lévő gyakornokok csajokra, diák lányokra. Pl rosszul vagyok ha párom egész nap nem keres közbe meg tudom hogy valószínűleg bent velük is tölti az idejét akkor amikor tudom hogy nincs semmi munkája csak tölti bent az időt.
2019. ápr. 26. 12:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tudom hogy egyrészt egyetlen női munkatársa van csak, másrészt az is a rokona, harmadrészt utálják egymást. :D


Na jó, van még egy közvetett munkatársa, aki csaj, de itt jön a képbe egy nem elhanyagolható infó: bízok benne. Meg úgy egyáltalán nem értem, hogy miért lenne ez gáz. Én is egy pasival vagyok kettesben az irodában minden nap, és? Nem állatok vagyunk, hogy ha meglátunk egy életképes ellenkező nemű egyedet akkor egyből megpróbáljunk vele fajfenntartani... Ő is dolgozni jár munkába, meg én is, nem szexelni, vagy nem is értem, mitől kéne tartanom. :D

2019. ápr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok féltékeny típus. A feleségem sem az.

Amúgy elárulok valami szörnyűt, amitől lehet, hogy csak még idegesebb leszel. Nem tudom, hogy mindegyik munkahelyen így van-e, de nálunk elég jó a csapat. Ha van egy kis szünet, akkor senki nem hívja a párját, hanem beszélgetünk. Sőt! Néha flörtölni is szoktunk, ha annak lehet nevezni a másik ugratását. Röpködnek a kétértelmű megjegyzések, de ezeket senki nem veszi komolyan. Csak a saját magunk szórakoztatása miatt csináljuk. Jóban vagyunk, nincsenek duzzogók, nem beszéljük ki a másikat a háta mögött.

Egy kollégámat hívogatja folyton a felesége. Vagy féltékenységből, vagy unatkozik. Néha nagyon alkalmatlan az időpont. Egy kolléganőm férje meg annyira féltékeny, hogy egész nap írogat a csajnak és ha nem ír vissza, már hívja is. Rém szánalmas. A főnök már szólt is érte.

Ha a párod szeret, akkor meg kellene bíznod benne. Ha féltékenykedsz, azzal elrontod a kapcsolatot.

Azt azért megjegyezném, hogy ha valamelyik kolléganővel kialakulna köztük valami, azt nem tudnád megakadályozni semmivel. Sem azzal, hogy telefonálgattok egymásnak munkaidőben, sem azzal, hogy te vagy a világ legjobb barátnője.

Szóval légy pozitív, szeressétek egymást és bízz benne!

2019. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!