Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjú tippek, hogy ne...

Állásinterjú tippek, hogy ne bukjam el?

Figyelt kérdés

Mit tanácsoltok?

Eddig sikeretelen volt az összes. Végzettségem megfelelő, behívnak de sosem kapom meg. Visszajelzést nem kapok így nem tudom mit ronthatok el. Gyakran feszült a legkör az interjún. Mintha vizsgáztatnának, nagyon hidegek. Ja és gyakran 5 ember ül velem szembe.


2019. ápr. 27. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Ne finogjál olyan büdöseket, az sokat segít majd.

És előtte akár meg is fürödhetsz.

2019. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Interjú, randi előtt mindig fürdök és elegánsan öltözöm - ez nálam alap.
2019. ápr. 27. 21:54
 3/7 A kérdező kommentje:
A gond a higénia hiánya hanem az hogy nem tudom magamat eladni. És nincs tippem hogyan lehetne.
2019. ápr. 27. 21:56
 4/7 A kérdező kommentje:
*A gond NEM
2019. ápr. 27. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:
26%
Ha nincs ismeretséged, akkor csak brahiból hívnak be, szóval tök mindegy mit csinálsz...
2019. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, én is ilyen vagyok, nem tudom magam eladni. Csak én éppen ezért eléggé tartok is az interjúktól meg az álláskereséstől. De sajnos muszáj csinálni. Ne add fel, egyszer összejön!
2019. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén ebben a helyzetben vagyok, bár a legutóbbi interjú kivételesen jó hangulatú volt, mégsem kaptam visszajelzést.
2019. ápr. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!