Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell ""okosan és...

Hogyan kell ""okosan és vizibilisen"" dolgozni?

Figyelt kérdés

Problémáim vannak azzal, hogy keményen dolgozom, más helyett is megoldom a munkahelyi feladatokat, oktatok másokat és húzom, viszem előre azt a csapatot, amit már mindenki elkönyvelt, hogy emiatt bukik meg a cég.

Azóta 20%os ügyfél megelégedettségről felhúztam a csapatot fél év alatt 60%osra.


Mégis azt mondják, rám, hogy underpreformance vagyok és nem elég, amit csinálok. Miközben túlhajtom magam és sokkal többet dolgozom, mint, amiért fizetnek. (órában is, elvégzett munkában is).


Tehát ez az út járhatatlan és elégtelen. Ez egyértelmű.

Ugyan úgy értékeltek, mint azt, aki néha nem is jelenik meg a munkahelyén, és hibát-hibára halom, napközben saját dolgaival foglalkozik és napi 2-3 órát dolgozik.


Na ebből van elegem.


Hogyan tudnék kevesebbet dolgozni úgy, hogy még többnek látszódjon?


2019. máj. 5. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Ennek valamelyik része szimplán nem igaz.
2019. máj. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanilyen helyzetben voltam, ezért én el hiszem hogy ez így igaz.


Két lehetősélged van:

1. összesíteni az élrdemeidet és kopogtatni velük a megfelelő vezetőnél (bónuszért, magasabb poziért vagy amit megbecsülésként értékelnél). Egyáltalán, áttekinteni hogy miylen lehetőségeid annak a cégnél igazából?

2. ha megbizonyosodsz arról, hogy idióták szekerét tolod (akik inkább még irigyek is) akkor másik helyet keresni ahol értékelik

3. szemléletet váltani, ha senki nem bíz meg feladattal akkor ne is csinálj semmit....

2019. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
(ja és bocs, 3 lett, maradhat? :D)
2019. máj. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a trollkodásod. Az, hogy te nem hiszed el, nem jelenti, hogy nem igaz, annyit jelent, hogy tagadni próbálod más valóságát. Ez érzéketlenségre, rosszindualatra és embertelenségre utal.
2019. máj. 5. 14:30
 5/13 A kérdező kommentje:

Na bejött egy érzéketlen troll. Aztán kijelentette, mint minden második kérdésre, hogy "kamu", mert szerinte az. Pedig ez nem az. Ezek valós problémák. Az, hogy te annyira ignoráns vagy, hogy ezt így kezeled le, téged jellemez, de nagy szégyen annak is, aki kérdés nélkül egyetértett veled.


Mégis miért gondolod, hogy nem igaz, amit írok? Milyen érvekkel tudod alátámaszani, hogy a valóság, amit leírtam, szerinted nem igaz. Nem tudod. És nem is teszed, csak idejössz és megölöd a topikot. De segíteni nem tudsz, mert nem vagy rá képes. Kevés vagy ahhoz, hogy egy ilyen helyzetet felfogj, nemhogy belegondolj, hogy mik lehetnek a megoldások.

2019. máj. 5. 18:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Miután privátban kihisztizted magad...

Légy szíves írd le, hogyan mérik a vevői elégedettséget nálatok.

A 20% vevői elégedettség, ha az egy valóban mért és valós érték lenne (IATF, ISO stb tartalmazza ezeket a mérési technikákat) kb már a cég halált jelentené. A 60% is gyakorlatilag nullát ér a mai piacon, tehát 20-ról felmenni fél év alatt 60%-ra az olyan szintű növekedés, amit nem lehet észrevétlenül és feltűnés nélkül megcsinálni. Komoly vezetői nyomásra és komoly menedzsment szintű támogatással érhető el, komoly ráfordításokkal. Feltételezem a számaid nem egzakt mutatószámok, hanem valamilyen kiragadott érték és ezért nem kapod meg az elismerést. Aki ilyen szintű valós, helyesen mért növekedést ér el az minimum "meg kell koronázni", ha itt még le is vagy nyomva akkor ez nem így van

2019. máj. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megjött az eszed és tudsz kérdezni. Azt hittem simán bunkó paraszt vagy. De látod, van benned emberi kommunikációra való hajlandóság is, csak szükséged van a visszajelzésre neked is.


Én a számokat kapom. De rákérdezek. Lehet abban lesz a megoldás, hogy amit az ügyfél kér, az fontos, nem az, hogy a termék ne dögöljön meg pár héten belül. Mert a fókuszom az utóbbin volt.


Gondolod, hogy ebben az irányba való elmozdulás lenne a kulcs a transparency növeléséhez?

2019. máj. 6. 08:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Hogy valaki mire fel tud ilyen magas lóra ülni...

Süt belőle a lenézés és az arrogancia. Nem véletlen hogy ilyen a munkahelyi légkör körülötted. Valószínűleg ez az oka a helyzetednek, nem a teljesítményed.

2019. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Össze kevered a személyiségemet a viselkedésemmel.

Tudod a személyisége akkor jön elő, amikor magam vagyok és nem tartanak indok nélkül hazugnak.

A viselkedésem meg annak a tükre, hogy éppen kivel vagyok. Ha úgy gondolod, arrogáns vagyok, azt te váltottad ki a hazugnak hívással.

A magas ló alattad is ott van, de a szemgerenda miatt nem látod.

Próbáld csak ki holnap munkában, hogy mindenkit indok nélkül hazugnak hívsz, ahogy itt is tetted. Úgy sem mered.

2019. máj. 6. 16:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Látod erről beszélek.

Olyan tényeket állítasz egymással szembe amik nem igazak, a keresztkérdésekre a válaszokat kerülöd, lovagolsz minden máson.

Azt nem tudhatod milyen vagyok a munkahelyemen, mert szó sem esett róla. De ha már belementünk, akkor elmondom, hogy a munkaköröm szerves része, hogy mindent és mindenkit megkérdőjelezek.

2019. máj. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!