Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kell ""okosan és...

Hogyan kell ""okosan és vizibilisen"" dolgozni?

Figyelt kérdés

Problémáim vannak azzal, hogy keményen dolgozom, más helyett is megoldom a munkahelyi feladatokat, oktatok másokat és húzom, viszem előre azt a csapatot, amit már mindenki elkönyvelt, hogy emiatt bukik meg a cég.

Azóta 20%os ügyfél megelégedettségről felhúztam a csapatot fél év alatt 60%osra.


Mégis azt mondják, rám, hogy underpreformance vagyok és nem elég, amit csinálok. Miközben túlhajtom magam és sokkal többet dolgozom, mint, amiért fizetnek. (órában is, elvégzett munkában is).


Tehát ez az út járhatatlan és elégtelen. Ez egyértelmű.

Ugyan úgy értékeltek, mint azt, aki néha nem is jelenik meg a munkahelyén, és hibát-hibára halom, napközben saját dolgaival foglalkozik és napi 2-3 órát dolgozik.


Na ebből van elegem.


Hogyan tudnék kevesebbet dolgozni úgy, hogy még többnek látszódjon?


2019. máj. 5. 12:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Érdekes munka lehet. És a megkérdőjelezés azzal kezdődik, hogy a másik állítására azt mondod, ez szimplán nem igaz. Ami egy állítás. (kérdőjelek nélkül). Jól értem?Tehát nem egy megkérdőjelezés, hanem egy tagadás. Amiből tovább lépsz az analízis felé. Ez a munkád?


Ma kaptam választ a mérőszámokra. Nem használnak sem IATF sem ISO szabványokat a mérésre. Egyszerűen az ügyfél 4 db %os skálán írja, hogy mennyire van megelégedve. Ezt súlyozottan átlagolják. Reakció idő, kommunikáció módja, hibák javítási rátája, használhatóság. Na ezek is olyanok, hogy lehetne hajszálakig hasogatni, de nincs ilyenről szó.


Ezzel hogy lehet tovább lépni abba az irányba, hogy emiatt jobb legyen a megítélés? Milyen módszerek vannak?


Más irányba kell néznem, úgy gondolom. A transparency növelés lenne az egyik.

Ha ahhoz van ötleted, szívesen várom.

2019. máj. 8. 17:59
 12/13 A kérdező kommentje:

Amit megértettem az írásodból, hogy ugyan az vagy, aki ellen harcolsz.


Tehát a legtöbb embernek egy olyan képet kell mutatni, eladni magamról munkában, amitől nem sértődik meg, tehát nem látja a saját nyomorúságát benne, de mégis eredményorientáltnak látszik és jó sok bullshit van benne, amielfedi a valóságot, hogy megnyugodjon a kis lelkecskéje: vele minden rendben és más is úgy néz ki, mint aki dolgozik.

A valódi problémákat meg azokra kell bízni, akik még akarnak kockáztatni és nem unták meg, hogy senkit sem érdekel a valódi munka, mert mindig lesznek balekok, akik dolgoznak.

2019. jún. 9. 12:26
 13/13 anonim ***** válasza:
Több, mint egy hónap eltelt, de még mindig nem adtad fel?:D
2019. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!