Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nagyon koràn kell kelni...

Ha nagyon koràn kell kelni azt hogy lehet kibirni illetve megszokni?

Figyelt kérdés
Olyan munkàm lesz ahol csak délöttös müszak van. Mindennap 3:50-kor kell kelnem minimum mert 4:35-kor megy a busz és igy leszek ott 6-ra. Ezt hogy lehet kibirni?? Nagyon nem akarom ezt csinàlni de muszàj. Volt màr munkahelyem és éjszakàzàs meg délutànos müszak se valami jó. Viszont ilyen koràn még soha nem keltem. Am sincs kedvem felkelni sose hàt még ilyen koràn. Ràadàsul elöfordulhatnak tùl óràk és hogy nagyon sokà érek haza aztàn meg majd reggel kelhetek megint. Komolyan mondom elmegy az a maradék életkedvem is de muszàj lesz melózni. Nem balàzska vagyok miellött valaki kitalàlnà. Komoly vàlaszokra szàmitok. F

2019. máj. 6. 19:32
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az úgy nem szabàlyos utolsó, miért nem keresel màsik munkahelyet??
2019. máj. 7. 19:42
 12/12 anonim válasza:
Megtettem!:-) És örülök neki!Kicsit sem bántam meg
2019. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!