Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ebben az esetben?

Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha szellemi munkára nem vennének fel (végzettségeid és tapasztalatod ellenére sem), fizikai munkára pedig alkalmatlan lennél.

2019. máj. 22. 09:51
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Két éve keresek. Szerintem inkább az a probléma, hogy nem is nagyon van olyan cég ahova lehetne jelentkezni, vagy ne jelentkeztem volna már legalább egyszer. Veszprém megyei vagyok. Nem nagyon tudok naponta jelentkezni, mert nincs hova.
2019. máj. 22. 10:28
 12/32 anonim ***** válasza:
Akkor elmennék a munkaügyi központba.
2019. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Meg szerintem van még egy dolog amin nem tudok változtatni, de szintén óriási hátrány: a korom, 41 év. Ezzel sem tudom mit kezdjek, nem tudok visszafiatalodni sajnos.


Az önéletrajzomat profi csinálta, az öneladással nem tudom van-e valamilyen probléma. Ezt hogy lehetne kideriteni?

2019. máj. 22. 10:34
 14/32 A kérdező kommentje:
A munkaügyi központ közmunkán kivül miben tud segiteni?
2019. máj. 22. 10:34
 15/32 anonim ***** válasza:
45%

Csinálj könyvelő céget.

Ennyi.

2019. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Fura, hogy ilyen végzettséggel nem találsz. Mifelénk ezekkel viszonylag még könnyen lehet munkát találni. Nagyobb könyvelők irodákba rendszeresen keresnek embereket.

Eddig mit csináltál? Gondolom, nem most 41 évesen kezdesz el először dolgozni.

2019. máj. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Logikus, ha nem vesznek fel sehova könyvelőnek, mert nincs annyi ügyfél, akkor majd az én saját cégemnek lenne annyi ügyfele, hogy nekem megérje.
2019. máj. 22. 10:39
 18/32 anonim ***** válasza:

A 41 éved alatt hogy dolgoztál? Máskor hogy vettek fel, hogy interjúztál?

Hogyhogy nincs megtakarításod kezdőtőkênek?

Szedd össze az eddigi tapasztalataidat az álláskereséssel, szemezd ki a sikeres próbálkozásokat belőle és cselekedj aszerint.

Számos 41 éves ember dolgozik. A koroddal nincs baj. Van fogyatékos ismerősöm is, még az is feltalálja magát, számítógépeket javít.

2019. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ne csak könyvelő cégeknél próbálkozz, ha felétek nincs erre igény. Bármilyen adminisztrációs munka. Esetleg más városban is próbálkozni.
2019. máj. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Hát például támogatást kérhetsz, ha jogosult vagy rá. Budapesten Újpesten van pszichológiai tanácsadás, munka tanácsadás, álláskereső tréningek. Nem csak közmunka van, abban kérj segítséget, hogy a végzettségeidnek és az egészségügyi állapotodnak megfelelően keressenek neked munkát.
2019. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!