Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ebben az esetben?

Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha szellemi munkára nem vennének fel (végzettségeid és tapasztalatod ellenére sem), fizikai munkára pedig alkalmatlan lennél.

2019. máj. 22. 09:51
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
27%
Figyelj..az nem elég, ha csak feltöltöd valahova az önéletrajzod. Nem tudom milyen a CV-d, de nem kell beleírni minden végzettséget, nagyon sok helyen nem szeretik, ha tele vagy szakmákkal. Az passzív álláskeresés, eredménye ritkán van. Jelentkezni kell. Megvan a területed, azt gondolom elég tág, azon belül ne nagyon szelektálj. Küldd el mindenhova az önéletrajzodat, amiről kicsit is azt gondolod, hogy tudnád csinálni. Nem baj, ha nem minden megadott feltételnek felelsz meg. Ha azt gondolják, hogy nem vagy alkalmas, akkor úgyse hívnak vissza, ha pedig igen, akkor már eljutottál az interjúig. Veszíteni nem veszítesz semmit. Legalább gyakorlod az interjú helyzeted. Pályakezdő vagyok, én ezért vagyok nagyon nehéz helyzetben, legalábbis azt hittem. Nemrég lett olyan helyzetem, hogy el tudjak menni dolgozni, azóta 3 interjún voltam, tulajdonképpen egyik sem passzolt a végzettségeimhez, mégis mindhárom helyről kaptam ajánlatot, mert el tudtam adni magam. Mind 3 helyen mondták, hogy mennyire határozott és meggyőző vagyok. Ezt csak azért mondom, mert tényleg nagyon fontos ez is. Én mielőtt belevágtam, ezerféle önéletrajz mintát megnéztem, utána olvastam, annak is, hogy hogyan lehet jól eladni magad az interjún, milyen kényes kérdésekre mik a jó válaszok. Ezeket tudom még javasolni.
2019. máj. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Egy könyvelőirodához milyen kezdőtőke kell? Van számítógéped amiről kiírtad a kérdést.

Ha meg ilyen végzettségekkel nem vettek fel egy cég HR osztályára sem, akkor már nem a rendszerben van a hiba

2019. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!