Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ebben az esetben?

Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Abban az esetben, ha szellemi munkára nem vennének fel (végzettségeid és tapasztalatod ellenére sem), fizikai munkára pedig alkalmatlan lennél.

2019. máj. 22. 09:51
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Én is abban biztam, hogy könnyebben fogok találni munkát.

Közgazdasági érettségi után közigazgatásban kezdtem dolgozni. Utána jöttek a tanfolyamok, majd a versenyszférába mentem adminisztrációs területre, majd voltam bérszámfejtő, hitelügyintéző majd könyvelő. Összesen 5 munkahelyem volt, mindenhol szellemi munkát végeztem. Az utolsó szűnt meg két évvel ezelőtt.


Én azt látom, hogy a cégek már ssc-kre bizzák az adminisztrációt és az meg errefelé nincs.

2019. máj. 22. 10:45
 22/32 anonim ***** válasza:
24%

Biztosan minden álláskereső portálra fel van töltve a CV-d?

A rövid bemutatkozásban/objection részben vázolhatod, hogy kész vagy a végzettségedhez hasonló, más jellegű pozíciók betöltésére is. Ez kiszélesíti a lehetőségeidet és jó pont a munkáltatónak, hogy nem vagy egy rugalmatlan alak.

2019. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Sokra fel van töltve, amiket ismerek. De onnan még egy megkeresést sem kaptam. Csak olyan helyre hivtak be, ahova a cég holnapjára küldtem el. A statisztikákban az szokott lenni, hogy meg sem nézték a hirdetők.
2019. máj. 22. 10:54
 24/32 anonim ***** válasza:
Leszázalékolás, aztán megváltozott munkaképességűeknek való munka.
2019. máj. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Akkor én csak arra tudok tippelni, hogy mégsem olyan profi az életrajz.


Esetleg még nézhetsz távmunkát is, én is dolgoztam így, otthon fordítottam.

2019. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Akkor keresek egy másik profit akit átnézi.
2019. máj. 22. 11:02
 27/32 A kérdező kommentje:
A leszázalékoláshoz ennyi elég lenne szerintetek? Amiket lehet róla hallani, nem vagyok benne biztos.
2019. máj. 22. 11:04
 28/32 anonim ***** válasza:
2019. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod a leszázalékoltatást, az nagy baj.
2019. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Minek ehhez profi? Nehogy azt mondd már, hogy a te korodban, munkatapasztalattal a hátad mögött nem tudsz Europass alapján megalkotni egyet a saját stílusú bemutatkozásoddal fűszerezve. A munkádat is átnézetted mindig másokkal?

Az ilyen dolgokból azt érezni, hogy önállótlan típusú ember vagy.

2019. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!