Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, hogy munkaidőn...

Normális, hogy munkaidőn kivül irogat a főnököm?

Figyelt kérdés

Nem sürgős és fontos dolgokat.

Pl eszébe jut valami és megirja, legtöbbször, hogy mit kell csinálnom másnap, amit már amúgyis mondott és tudok. Vagy kérdez valamit, amire csak akkor tudok válaszolni, ha bent vagyok munkában, mert megkell néznem ,ahhoz hogy választ adjak.

Volt, hogy szombat délután irogatott, vagy este fél 10 kor, mert eszébe jutott valami újitás. Amúgyis sok időt töltök a munkahelyen, nagyon idegesit, hogy hogy otthon is ezeket kell lássam, vagy beszélgetek a barátaimmal és felugrik amit ir a főnök. Mert persze messengeren ir.

Titeket is zavarna vagy csak én vagyok túl stresszes ?


2019. máj. 23. 10:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én szimplán ignorálnám és nem olvasnam el.
2019. máj. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Pár ismerősöm már panaszkodott ilyenek miatt, de nekem furák ezek a sztorik. Ha nem olyan munkakörben vagyok, hogy 0-24-ben elérhetőnek kell lenni, akkor miért foglalkozik a dologgal ennyi ember? Ha a főnök ír és reagálsz, akkor értelemszerűen úgy veszi, hogy írhat. Ha nem reagálsz, akkor megunja. Felnőtt emberek vagyunk... Ha valakivel nem akarunk beszélni, akkor nem beszélünk. Ennyi a sztori. Ez tényleg annyi embernek problémát okoz?


Olyan munkakörben vagyok, ahol egy embernek folyamatosan elérhetőnek kell lennie. Éjjel sokáig fent szoktam lenni és ilyenkor a melóhelyen maradtak közül annak, akiket bírok, megmondom, hogy meddig leszek elérhető, ha gond van. Nem kötelességből, hanem szívességből. Amúgy ha nem ilyen megbeszélt időpontban hív munkahelyről bárki, akkor egyszerűen nem veszem fel.

2019. máj. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy köteles elolvasni azt, amit Messengeren ír. Megírja, te meg lesz*rod, majd munkaidőben foglalkozol vele.
2019. máj. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen, szerintem is az a legjobb megoldás, hogy ignorálni fogom. Csak azért már maga az is, hogy oda felugrik, értesit, hogy megint irt és elől kerül a neve már az bosszant :))

2019. máj. 23. 15:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Attol függ minden állapodtatok meg.Nekem rugalmas a munkaidöm cserebe bevállaltam,hogy ha csak lehet elérhetö vagyok.Persze a fönököm elöszeretettel direkt hivogat a szabimon, multkor valahogy kiment a fejéböl, modtam már hianyotam a piszkalast, végül jót nevettünk rajta.Termeszetesen megérti, ha opyan a szitu,hogy épp nem alkalmas, illetve jelzem elöre ha valami miatt hosszabb ideig nem leszek elérhetö.A baj akkor lenne, na ezeket se tartaná tiszteletben.
2019. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rendes előre megszabott munkaidő van. Nem volt szó róla, hogy ezen kivül is valamit kellene csinálnom, de még a 'parancsokat' se ilyenkor kellene megkapnom. Persze én se vagyok olyan rossz és ha arról volt szó felhivtak és bejöttem 1-1 órával hamarabb.
2019. máj. 23. 17:33
 17/19 anonim ***** válasza:

Az konfliktust fog szülni,ha egyszerűen ignorálod.

Esetleg azt jelezheted felé,hogy korlátozott neted van.

Messengeren azt hiszem,be lehet állítani,hogy ne legyen látható,hogy elérhető vagy.

Az sem mindegy,elég e neki annyit írnod,hogy ok,vagy rendben főnök.

Te nő vagy,ő pedig férfi?

2019. máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"l és felugrik amit ir a főnök. Mert persze messengeren ir."

kikapcsolod az értesítéseket tőle...örülök,hogy segíthettem ;)

<facepalm>

2019. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az nekem nem lenne normális, ha a személyes telefonszámomra / mailemre küldözgetne ilyeneket. Ha munkahelyire, az ő dolga, hogy ennyire munka-alkoholista.
2019. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!