Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is dolgozik hasonló helyen?

Más is dolgozik hasonló helyen?

Figyelt kérdés
Nos lassan 2 hete dolgozok egy munkahelyen és eddig ilyenbe még nem volt tapasztalatom. Senki nem beszél a másikkal csak a munkával kapcsolatosan. Az egy dolog, hogy én új vagyok és talán még nem nyitnak felém (én hiába kérdezek bármit 1-2 szóban válaszolnak és meghal a kommunikáció) De ezek az emberek egymással se beszélgetnek. Komolyan az egész olyan mintha egy siralomházban lennék. Pedig lenne alkalom beszélgetésre, mivel nem olyan munkáról van szó ami mellett nem tudna az ember beszélgetni. De itt csak 1-2 munkával kapcsolatos dolgot kérdeznek a másiktól és ennyi, a maradék 8 órában néma ku.s. Lehet én voltam eddig szerencsés, hogy eddig olyan munkahelyeim voltak ahol kb első perctől kezdve tudtam valakivel kommunikálni és jó volt a légkör, vagy pedig most vagyok a szerencsétlen, hogy pont kifogtam egy ilyen munkahelyet, ami ilyen.
2019. máj. 30. 10:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. Mint írtam, kinek mi. Valakinek nincs igénye kommunikációra így süket némák között is eltud dolgozni...valakinek meg azért fontos, hogy jó társaságban legyen.
2019. máj. 30. 13:06
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Hadd menjek oda dolgozni! Nincs beszèd, tehát nincs csúfolódàs, gúnyolódàs és pletyka.
2019. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!