Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amíg a közös munkát eltudjuk...

Amíg a közös munkát eltudjuk végezni olyan munkatársammal, akivel nem bírjuk egymást, addig nem probléma, ha nem bírjuk egymást?

Figyelt kérdés
Elvégre nem megy a munka rovására.
2019. jún. 2. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, nálunk titokba kell tartani, ha valakit nem kedvelsz, mert különben óvodás szintű beszélgetések jönnek az összes főnököt belevonva. Ez soha nem old meg semmit, csak mélyíti az utálatot és valaki mindig rosszként jön ki belőle, mégha mindketten rosszak is.

De én ugyanígy látom, eldolgozom azzal akit nem kedvelek, mégha hátráltat is a munkában, inkább ráhagyom, aztán munkán kívül tegyen/mondjon amit akar.

2019. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja ez nálunk sincsen így kimondva, csak új vagyok a munkahelyen és nagyon látom az egyik kollégámon, hogy nem bír engem.


Mindenki mással bírtam már beszélgetni egy kicsit, de vele nem. Nagyon úgy látom rajta, hogy nem bír engem és emiatt én sem bírom őt.

2019. jún. 2. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. Hát, ez totál saját vélemény, de hagyd rá. Nem érdemes erőltetni, aztán lesz valami. Olyan sosincs, hogy mindenki kedvel mindenkit.
2019. jún. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Korrekt. Felnőttek így csinálják. A gyerekes emberek szokása sértődni és nem együtt dolgozni olyannal, aki szúrja a szemüket.

Én mindig így csináltam, de mindig engem kezdtek ki. Pedig hiába fojtanék vízbe valakit magánemberként, akkor is tudok vele tárgyilagosan a munkáról kommunikálni, és munka terén segíteni adott személyt. Csak szünetben/öltözőben/munkán kívül ne találkozzunk, mert akkor a létét se ismerem el. Elvégre nem kedvelem, csak együtt dolgozunk. Hány ilyen volt és van ma is... Különbség csak az, hogy itt el is nézik nekem ezt fent, mert ők is ezt tartják a helyénvaló viselkedésnek a hiszti helyett, amit a többi kollegina (és néha kolléga is) meg szokott ereszteni egymással szemben.

2019. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egészség rovásàra is mehet, ha mérgező munkatárs vesz körül. Jogod van ahhoz, hogy olyan helyen dolgozz, ahová örömmel mész be, nem pedig gyomorgörccsel.
2019. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs gyomorgorcs ha az ember diplomatikusan kezeli a helyzetet. Egyszeruen az a helyzet h nem kedvelhetunk mindenkit es minket sem kedvelhet mindenki. A kollegakat es a rokonsagodat nem valaszthatod meg minden melohelyen vannak jo es rossz arcok oda nem baratkozni jarunk be hanem a munkat elvegezni. Amennyiben nem szemelyeskedunk hanem a munka kozos elvegzesere koncentralunk muvelt emberi módon bánunk egymassal akkor abból baj nem lehet. Egyebkent is ki nem carja le munkan kivul ki hogyan él mit csinal. Tavozok a kapun s szamomra itt vege a kontaktnak.
2020. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!